Bisey.NET - Mobile BiKahve BiMutfak BiVideo
BiGaleri BiSinema BiKadın
BiErkek BiSosyalMedya

istanbul `da Deprem Paniği
Kaç Şiddetinde Oldu
12.06.2017 / 15:43:51 viewer count - Bisey.NET 710

istanbul `da Deprem Paniği - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET


istanbul `da Deprem Paniği yaşandı, sarsıntı Çanakkale, Tekirdağ, İzmir ve Edirne bölgesinde de yoğun bir şekilde hissedildi ve istanbul depremi 6.3 şiddeti ile atlatıldı. Ege ve Marmara bölgesinde deprem kaç şiddetinde oldu ?

istanbul `da Deprem Paniği

istanbul depremi ile birlikte bugün büyük bir panik yaşandı ve yaşanan deprem kaç şiddetinde oldu ise AFAD verilerine göre 6.2 şiddetinde yaşandı ve Kandilli Rasathanesi verilerine göre ise 6.3 şiddetinde olduğu öğrenildi.
Merak edilen istanbul depremi ne zaman, kaç şiddetinde oldu ve ne zaman oldu sorularının yanıtlarını son dakika an ve an haber olarak aktaracağız sizlere.


istanbul `da Deprem Paniği - Bisey.NET

Kaç Şiddetinde Oldu

Bugün yaşanan depremin neresi Marmara ve Ege bölgesinde hissedilmesi ile birlikte izmir , Edirne, çanakkale ve Tekirdağ başta olmak üzere istanbul `da yoğun bir şekilde hissedildi.
Depremin ise nerede oldu yani merkez üssü konusuna ise İzmir Karaburun İlçesi Kaymakamı bilgi verdi ve en yakın bölge olarak Karaburun ilçesi olduğu bildirildi.

An ve An Detaylar

16:18 - * Sarsıntı ve deprem Aydın `da da hissedildi. 16:15 - * Edremit `de yaşanan deprem sonrasında can kaybı olmazken, tarihi binadan düşen bir parça arabanın üzerine denk gelerek büyük hasar oluşturdu. 16:01 - * Karaburun `da iki deprem meydana geldi 15:31 ve 15:32 saatlerinde 4.9 olarak gerçekleşti.
15:20 - * Deprem merkez üssü İzmir Karaburun `a çok yakın olması sebebi ile Karaburun Kaymakamı Muhammet Özyüksel yaptığı açıklamada `` Henüz tarafımıza ulaşan bilgi doğrultusunda bir can kaybı söz konusu değildir. `` şeklinde açıklama yaptı.
15:18 - * Balıkesir Ayvalık ilçesi de çok şiddetli bir şekilde sarsıntıyı hisseden bölgelerden birisi oldu.

Yunanistan başkenti olan Atina `dan gelen bilgiler doğrultusunda ise depremin şiddeti 6.1 olarak ölçüldü.


istanbul `da Deprem Paniği - Bisey.NET

Etiket Bulutu ;

istanbul `da Deprem Paniği Kaç Şiddetinde Oldu istanbul depremi kaç şiddetinde oldu istanbul depremi ne zaman ne zaman oldu son dakika haber deprem kaç şiddetinde oldu izmir edirne çanakkale tekirdağ kandilli rasathanesi afad nerede oldu neresi biseynet bişey

Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET 0538 254 84 87
1S@Bisey.NET
Reklam - Bisey.NET