Bisey.NET - Mobile BiKahve BiMutfak BiVideo
BiGaleri BiSinema BiKadın
BiErkek BiSosyalMedya

iWown Fit i6 HR Akıllı Bileklik
iWown i6 Pro Akıllı Saat
03.05.2017 / 00:16:03 viewer count - Bisey.NET 1736

iWown Fit i6 HR Akıllı Bileklik - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET


Son zamanların en merak edilen akıllı bileklik iWown ailesinin iWown i6 HR modeli inceleme videosunu tamamlandı. iWownFit bu akıllı saat detaylı unboxing video konu karşınızda. Bir yurtdışı alışveriş sitesi aliexpress klasiği daha sonuçlandı.

iWown Fit i6 HR Akıllı Bileklik

Son zamanların en merak edilen akıllı bileklik iWown ailesinin iWown i6 HR modeli inceleme videosunu tamamladı. iWownFit bu akıllı saat detaylı unboxing video konu karşınızda. Bir yurtdışı alışveriş sitesi aliexpress klasiği daha sonuçlandı.
iWown Fit markasının iWown i6 serisinin iWown i6 Pro modelinin bir üst modeli olan bu teknoloji harikası iWown i6 pro akıllı saat ( smartband ) karşınızda.

Daha önce sizlere yine iWown i5 serisinden olan iWown i5 Plus modelini sunmuştuk. Onun unboxing bileklik videosuna ``iWown i5 Plus Yeni Güncelleme ulaşabilirsiniz.


iWown i6 Pro Akıllı SaatEtiket Bulutu ;

iwown iwown fit iwown i6 iwown i6 pro iwown i6 hr iwown i5 iwown i5 plus iwownfit smartband akıllı bileklik akıllı saat iWown Fit i6 HR Akıllı Bileklik teknoloji aliexpress iWown i6 Pro Akıllı Saat inceleme unboxing video bileklik yurtdışı alışveriş sitesi

Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET 0538 254 84 87
1S@Bisey.NET
Reklam - Bisey.NET