Bisey.NET - Mobile BiKahve BiMutfak BiVideo
BiGaleri BiSinema BiKadın
BiErkek BiSosyalMedya

iWown i5 Plus Yeni Güncelleme
inceleme Karşınızda
20.09.2016 / 10:26:04 viewer count - Bisey.NET 1230

iWown i5 Plus Yeni Güncelleme - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET


BiseyNET internet sitesinin ilk inceleme girişimini gerçekleştirdiği ürün olmuştu iwown marka i5 plus modeli akıllı bileklik, bu akıllı saat incelemesini yeniden yaptık. Sebebi ise yeni çıkan yazılımından kaynaklanıyor. İşte inceleme karşınızda.

iWown i5 Plus Yeni Güncelleme

BiseyNET internet sitesinin ilk inceleme girişimini gerçekleştirdiği ürün olmuştu iwown marka i5 plus modeli akıllı bileklik, bu akıllı saat ( smart watch ) incelemesini yeniden yaptık. Sebebi ise yeni çıkan yazılımından kaynaklanıyor. İşte inceleme ( review ) karşınızda.
iWown i5 Plus marka ve model su geçirmez saat IP67 sertifikasına sahip olan bir saat ayrıca en kullanışlı olan yönlerinden birisi ise bu saat akıllı telefon aracılığıyla google play yada app store `dan indireceğiniz Zorenor Health adında ki uygulama ile iwown i5 saatini herşeyiyle takip edebilirsiniz. Yurtdışından sipariş verebileceğiniz en mantıklı internet sitelerinden birisi ise aliexpress aklınızda bulunsun.


inceleme KarşınızdaEtiket Bulutu ;

iwown iwown i5 iwown i5 plus inceleme akıllı bileklik akıllı saat su geçirmez saat saat IP67 google play app store review i5 plus aliexpress smart watch iWown i5 Plus Yeni Güncelleme biseynet internet akıllı telefon

Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET 0538 254 84 87
1S@Bisey.NET
Reklam - Bisey.NET