Bisey.NET - Mobile BiKahve BiMutfak BiVideo
BiGaleri BiSinema BiKadın
BiErkek BiSosyalMedya

Google Haritalar Android Yenilendi
Google Maps GO
15.12.2017 / 09:11:44 viewer count - Bisey.NET 351

Google Haritalar Android Yenilendi - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET


Google Haritalar Andorid Yenilemesi geldi, daha düşük veri tüketimi ve kaynak tüketimini hedefleyen Google Inc. sade ve kolay kullanımı ile de ön plana çıkmayı hedefliyor. Google Maps Go yayınlandı.

Google Haritalar Andorid Yenilemesi

Şu sıralar Google GO kelimesine odaklanmış durum olacak ki güncellediği yada girişimini gerçekleştirdiği her yeni uygulama için GO eki muhakkak ekliyor.
Geçtiğimiz günlerde Youtube GO mobil uygulama ardından Files Go uygulamasını yayın hayatına başlamış ve hız kesmeden de GO Ailesine yeni bir uygulama katılarak Google Maps Go yenilendi.


Google Haritalar Android Yenilendi - Bisey.NET

Google Maps GO

Google Play Store mağazasında indirilebilir olan uygulama şuanda Android 4.1 ve üstü sürümler ile gayet başarılı bir şekilde hizmet sunuyor.
Belirttiğimiz gibi düşük bellek ve kapasitesi ile dikkatleri üzerine çeken bu Navigasyon uygulaması gerçek zamanlı trafik, yol tarifi, konum ve diğer bilgileri size aktarabiliyor.
Hali hazırda 70 farklı ülkede hizmet sunabilen bu uygulama Play Store `dan indirilmek istendiğinde zaman zaman uyumsuz cihaz hatası verebiliyor fakat bu sorunun yakın bir sürede çözüme ulaştırılacağı da belirtiliyor.
Yalnız Android APK dosyasını telefonuna indirip kuranlar herhangi bir sorunla karşılaşmadıklarını da dile getiriyor.
Google Maps Go APK
Google Maps Go indir

Teknoloji HaberleriEtiket Bulutu ;

Google Haritalar Andorid Yenilemesi Google Maps GO google inc youtube go google go mobil uygulama files go google play store navigasyon uygulaması uygulama play store uyumsuz cihaz hatası android apk google maps go apk son dakika biteknoloji teknoloji haberlerii teknoloji haber

Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET 0538 254 84 87
1S@Bisey.NET
Reklam - Bisey.NET