Bisey.NET - Mobile BiKahve BiMutfak BiVideo
BiGaleri BiSinema BiKadın
BiErkek BiSosyalMedya

23 Haziran Seçim Sonuçları
Ekrem IMAMOGLU Kazandı
23.06.2019 / 21:36:02 viewer count - Bisey.NET 891

23 Haziran Seçim Sonuçları - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET


23 Haziran Seçim Sonuçları 19:15 `de gerçekleştiren YSK yasağı kalkmasıyla `` acaba seçimi kim kazandı `` sorusu yanıtını buldu ve Istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem IMAMOĞLU oldu. Istanbul seçim sonuçları.

23 Haziran Seçim Sonuçları

Fox Haber Canlı Yayın ile takip ettiğimiz seçimlerin sonuçlar iki farklı haber ajansı aracılığıyla takip etme şansı bulduk.

Haber Ajansı

Haber içeriğimiz hazırlanırken, Anadolu Ajansı için açılan sandık durumu 99.4% ve Anka Ajansı için ise açılan sandık durumu 99.9% yayınlandı.

Şu an ki açılan sandık sayısına göre aradaki oy farkı ise Anadolu Ajansı için 777.581 ve Anka Ajansı için 808.699 olarak belirlenmiştir.

Anadolu Ajansı açıklanan sandık sayısına göre ise Ekrem Imamoğlu 54.03% ve Binali Yıldırım ise 45.09% Istanbul Belediye Seçimi için alınan oy miktarlarıdır. Bu rakamlar ise Anka Ajansı için Ekrem Imamoğlu için 54.20% ve Binali Yıldırım için ise 44.95% oranındadır.Istanbul Belediye Başkanı

Resmi olmayan sonuçlara göre ve Yüksek Seçim Kurulu kararı yayınlanmadan görütülenen seçimi Istanbul Belediye Seçimi kazanını Ekrem Imamoğlu olarak belirlenmiştir.

Istanbul seçim sonuçları tüm istanbul seçim halkına hayırlı olsun.

`` Her Şey Çok Güzel Olacak `` sloganı umut ediyoruz ki istanbul için gerçekten güzel olacak.Etiket Bulutu ;

23 haziran 2019 seçim sonuçları 23 haziran seçim sonuçları fox haber canlı yayın haber ajansı anadolu ajansı anka ajansı istanbul belediye seçimi ekrem imamoğlu binali yıldırım istanbul belediye başkanı yüksek seçim kurulu her şey çok güzel olacak istanbul seçim istanbul seçim sonuçları

Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET 0538 254 84 87
1S@Bisey.NET
Reklam - Bisey.NET