Bisey.NET - Mobile BiKahve BiMutfak BiVideo
BiGaleri BiSinema BiKadın
BiErkek BiSosyalMedya

Korona Virüs KAÇAMADI YAKALANDI
Coronavirus Sor Sorduk
14.04.2020 / 17:08:11 viewer count - Bisey.NET 593

Korona Virüs KAÇAMADI YAKALANDI - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET


Korona Virüs kaçamadı yakalandı, sorular sorduk ! Sorularımızı yanıtladı ve duyduklarımıza inanamadık. Koronavirüs hakkında bilinmesi gerekenler sizlerle.

Korona Virüs

Coronavirus sayesinde Covid-19 yani Koronavirüs bizi çok şaşırttı, koronavirüs türkiye haritası arkamızda yanı başımızda ise korona ve biz sizlerin karşısındayız. Corona Virüsü kaçırmayın, sizde sorun sorularınızı.
Yakın zamanda bir de korona virus şarkısı çekersek tam olur diye düşünüyorum bu koronavirus arkadaşımız ile birlikte ne dersiniz ?


Korona Virüs KAÇAMADI YAKALANDI - Bisey.NET

Sormak istediğiniz soru var ise korona virüs e karşı bekliyoruz sorularınızı. Bu haber ile birlikte belki koronavirüs son dakika haberlerine çıkarız ne dersiniz :)
Birde tabii ki sokağa çıkma yasağı, ücretsiz maske dağıtımı, işten çıkartma yasağı gibi bazı konulara da dokunduk. Aklınızda oluşabilecek soruları da yanıtladık bu konuda.


Korona Virüs KAÇAMADI YAKALANDI - Bisey.NET

Etiket Bulutu ;

Korona Virüs koronavirüs türkiye haritası Coronavirus Covid-19 korona virus şarkısı Corona Virüsü koronavirüs biseynet youtube kanalı sokağa çıkma yasağı ücretsiz maske dağıtımı işten çıkartma yasağı

Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET 0538 254 84 87
1S@Bisey.NET
Reklam - Bisey.NET