Bisey.NET - Mobile BiKahve BiMutfak BiVideo
BiGaleri BiSinema BiKadın
BiErkek BiSosyalMedya

Çağatay Akman Telif Yedi
Çağatay Akman Youtube
01.06.2017 / 14:05:39 viewer count - Bisey.NET 1974

Çağatay Akman Telif Yedi - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET


Çağatay Akman telif yedi ve video yayından kaldırıldı. Youtube üzerinden yayınladığı klip ile 240 Milyon üzerinde izlenme ve beğenileri ile Türkiye `de telefonlarda gelen çağrı müziği bile oldu. Yalnız ANNA RF Telif hakkını korudu.

Çağatay Akman Telif Yedi

Çağatay Akman telif yedi ve video yayından kaldırıldı. Youtube üzerinden yayınladığı klip ile 200 Milyon üzerinde izlenme ve beğenileri ile Türkiye `de telefonlarda gelen çağrı müziği bile oldu. Yalnız ANNA RF Telif hakkını korudu.
Neden telif atıldı konusu ile merak konusu olurken, ANNA RF `in 2012 yılında Youtube üzerinden yayınladığı JUMP ( Anna RF Jump ) parçası sebep oldu.
Bu durum hakkında Çağatay Akman yaklaşık 1 saat kadar önce Twitter hesabı üzerinden yaptığı videolu Açıklama ile Sahte Telif olduğunu ve 1 gün sonra tekrar yayında olacağını açıkladı.


Çağatay Akman Telif Yedi - Bisey.NET

Çağatay Akman Youtube

Son dakika olarak internet dünyasında hızla yayılan bu haber takipçileri ve sevenleri tarafından da çok fazla tartışma konusu oldu. İşte sizlere Anna RF `in Jump parçası, bakalım sizlerin kararı nedir ?

ANNA RF JUMP şarkısıEtiket Bulutu ;

Çağatay Akman Telif Yedi Çağatay Akman Youtube anna rf çağatay akman telif video youtube neden telif atıldı jump anna rf jump twitter hesabı açıklama son dakika haber bişey anna rf jump şarkısı

Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET 0538 254 84 87
1S@Bisey.NET
Reklam - Bisey.NET