bisey logo
bisey - anons   Yeni kategorimiz olan BiKahve açıldı. Gözatmayı unutmayın.
® #biseynet
bisey twitter bisey facebook
bisey - bimagazinbimagazin
bisey - biteknolojibiteknoloji
bisey - bimobilbimobil
bisey - bisohbetbisohbet
bisey - bihaberbihaber
bisey - bieglencebieğlence
bisey - biincelemebiinceleme
bisey - bistore1Store
BiKahve BiMutfak BiVideo BiGaleri BiSosyalMedya BiSinema BiKadın BiErkek
 


iWown i6 Hr Akıllı Bileklik - Bisey.NET


iWown i6 Hr Akıllı Bileklik - Bisey.NET

Kablosuz Şarj Cihazı Aleti - Bisey.NET

1S En Çok İzlenen
Sanal Gerçeklik Gözlüğü VR


1S Editör Seçmeceleri


1S En Çok Okunan
Bajaj En Ucuz Aracı Üretti
Bajaj En Ucuz Aracı Üretti
Qute Türkiye 'de Satışta !


1Son İncelemesi
iPhone Hafıza Arttırma
iPhone Hafıza Arttırma - Bisey.NET
E-Ticaret Platformu Amazon Türkiye `ye Ne Zaman Geliyor
29.08.2017 / 09:56:38 viewer count - Bisey.NET 1450 Yorum Yap

Son zamanlarda E-Ticaret Platformu olan Amazon `un Türkiye `de yerini almaya hazırlandığı konuşuluyor ve Amazon Türkiye olarak faaliyetlerine ülkemizde de devam edeceği söyleniyor. Bu durum E-Ticaret satışlarını ne yönde etkiler buna biraz değiniyoruz.

Amazon Türkiye `ye Ne Zaman Geliyor - Bisey.NET

Paylaşın : Facebook  - Bisey.NET Google PLUS - Bisey.NET Pinterest - Bisey.NET EMail - Bisey.NET

Bişey .NET

biseynet yazar   creamedia

Amazon Türkiye `ye Ne Zaman Geliyor

Son zamanlarda E-Ticaret Platformu olan Amazon `un Türkiye `de yerini almaya hazırlandığı konuşuluyor ve Amazon Türkiye olarak faaliyetlerine ülkemizde de devam edeceği söyleniyor. Bu durum E-Ticaret satışlarını ne yönde etkiler buna biraz değiniyoruz.

Haberler duyulmaya başlandığı andan itibaren çok fazla görüş ortalıkta dolaşmaya başladı ki bunlardan başı çeken Amazon `un hepsiburada platformunun satın alımı ile ilgilendiği görüşü oldu.
Gelen en son bilgilere göre ise HepsiBurada `nın eski CEO `su olan ilker Baydar ile görüşmelerini devam ettirdiği yönde oldu.
Türkiye `de Amazon kurumu ise bir şirket kurduğu öğrenilirken, bununla birlikte 1998 yılında kayıt etmiş olduğu www.amazon.com.tr adresine giriş yaptığınızda www.amazon.de adresine yönlendiriliyorsunuz ki zaten Türkiye üzerinden Amazon `dan alışveriş yaptığınızda ürünleriniz Almanya üzerinden gelmekte. Tahminlerimize göre ise Amazon herhangi bir E-Ticaret Platformu satın alımına girişmeyecek ve kendi ismini taşıyarak www.amazon.com.tr üzerinden satışlarına başlayacak.
Ayrıca Amazon Türkiye için kurduğu şirketi `` Amazon Turkey Services Yönetim ve Destek Hizmetleri Limited Şirketi `` ünvanı ile kurarak merkezi neresi sorusunun yanıtlarını da Beşiktaş olarak belirledi.


E-Ticaret Platformu

Amazon faaliyetlerini Türkiye `de ne zaman başlatacağı henüz bir netlik kazanmamış olsa da, işleri çok sıkı tuttuğu ve 2018 yılının içerisinde Türkiye E-Ticaret pazarına giriş yapacağını tahmin ediyoruz.

Türkiye E-Ticaret Platformları

Ülkemiz hali hazırda E-Ticaret alanında henüz yeni yeni gelişirken ve teknoloji ile yeni yeni haşır neşir olurken, rakipleri ile mücadele etmeye başlarken Amazon `un ülkemizde yerini alması ufak kuruluşlara nasıl bir etki yapar konusu büyük merak konusu oldu.
Bu durumda ki düşüncemiz ise Amazon yurt dışı alışveriş sitesi ile fiyatlarının gayet yüksek olduğu gözlemlenmekte bu sebeple ülkemizde ki fiyat politikası nasıl olacağı henüz bilinmezken, yurt dışı fiyatları ile çok büyük bir fark olmayacağı yönünde. Bu sebeple ufak çaplı olan E-Ticaret kuruluşları ve fiyatları uygun olan yapılanmalar sorunsuz bir şekilde devam edecektir.
Amazon fiyatlarından yüksek fiyatlara sahip olanlar ise biraz sarsılacak gibi duruyor, bunun en başlıca sebebi ise Amazon `un sunmuş olduğu gerçekten kaliteli müşteri hizmetleri alanından kaynaklanıyor.
Şöyle bir durum ise E-Ticaret platformları için bir avantaj olabilir, eğer Amazon Türkiye ile diğer satıcılara da satış yapmasına müsaade eder ve hatta yurt dışı satışları yapılmasına olanak sağlar, bunun sevkiyatını üstlenir ise ülkemiz E-Ticaret olarak yurt dışına açılma şansı yakalar ve ülkemize nakit akışı sağlanmış olur.

Son Dakika

Son dakika gelişmelerini takip edebilmeniz için konu takibimizde olacaktır. Bizi takip edin.


iWown i6 Fit HR Akıllı Bileklik - Bisey.NET

BiTutam Şunlardan ;

BiTutam Etiket ;

amazon türkiye `ye ne zaman geliyor amazon türkiye e-ticaret platformu e-ticaret amazon türkiye ne zaman hepsiburada ilker baydar almanya amazon turkey merkezi neresi türkiye e-ticaret yurt dışı alışveriş sitesi yurt dışı fiyatları bişey haberler biseynet youtube

Deniz SARAÇ  - Bisey.NET yazar Deniz SARAÇ
  Tam bir inceleme hastası, oyun delisi, araba çılgını ve Bilgisayar Donanım Mühendisi.

Benim Diğer Haberlerim
MSG To ME - Bisey.NET
Bu Haberim
1450
Kez Okundu

Android Kablosuz Şarj Cihazı - Bisey.NET

BiYorum Yap


* Yorumunuz Onay Sonrasında Yayınlanacaktır.
Kayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
0538 254 84 87

1S@Bisey.NET
MOBİL WEB
1S BiAile
SİTEMAP

ALINTI ŞARTLARI
İLETİŞİM
Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET
creamedia CREAMEDIA