bisey logo
bisey - anons   Yeni kategorimiz olan BiKahve açıldı. Gözatmayı unutmayın.
® #biseynet
bisey twitter bisey facebook
bisey - bimagazinbimagazin
bisey - biteknolojibiteknoloji
bisey - bimobilbimobil
bisey - bisohbetbisohbet
bisey - bihaberbihaber
bisey - bieglencebieğlence
bisey - biincelemebiinceleme
bisey - bistore1Store
BiKahve BiMutfak BiVideo BiGaleri BiSosyalMedya BiSinema BiKadın BiErkek
 
biseynet yazar         creamedia
Demirhan SARAÇ  - Bisey.NET yazar Demirhan SARAÇ
  Bi teknoloji gurusu, Bi mutfak şefi ve Bi gezi düşkünü. Bilgisayar Sistem Mühendis eğitimini tamamladıktan sonra kendi kuruluşunu oluşturup, sevdiği işi yapıyor.

MSG To ME - Bisey.NET


Editörümüz Deniz SARAÇ - Bisey.NET

Doğum Günün Kutlu Olsun

   BişeyNET 'in Yegane emektarı olan, editörümüz ve Teknik Uzmanımız olan kardeşimin doğum günü BiAile olarak en içten dileklerimiz ile Kutlar, kendisine sağlıklı, mutlu ve sevdikleri ile bir ömür geçirmesini temenni ederiz. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın Kardeşim.
Sağlıklı ve Mutlu Yıllar - Bisey.NET

2016 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

   BiAile olarak yeni yılınızı en içten dileklerimiz ile kutlar, sevdikleriniz ve sevenleriniz ile birlikte nice sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bol kazançlı yıllar geçirmenizi temenni ederiz.
Çekiliş Sonuçları - Bisey.NET

Sandisk Cruzer 16GB USB Bellek

   Sandisk Cruzer 16GB USB Bellek - Çekiliş Sonuçları ve Çekiliş hakkında detayları bu video ile sizlere anlattık. 26 Mayıs 2016 / Perşembe günü sizlere çekilişler in sonuç açıklaması nı başka bir tanıtım filmi ile yani videosu ile yapacağım.
PayPal Kart ve Sanal Kar - Bisey.NET

Yurtdışından Alışveriş Yapmak

   Yurtdışından Alışveriş nasıl yapılır ve alışveriş yaparken nelere dikkat etmelisiniz, hangi kartları kullanabilirsiniz ? Çin den alışveriş yapmanın yöntemleri sizlerle, tr aliexpress gibi sitelerden nasıl alışveriş yapılır ?
PayPal Kart Kapanıyor ? - Bisey.NET

PayPal Nakit Kapanıyor Mu

   PayPal Nakit Kart yani PayPal Kart kullanımı Türkiye `de kapanıyor. Video izle rken görebileceğiniz tarih itibari ile Nakit Kart `a para yükleme işlemleri durduruluyor. TEB Bankamatik ve TEB Şubeleri `nden paralarınızı çekebilirsiniz.
Kutlu ve Mutlu Olsun - Bisey.NET

30 Ağustos Zafer Bayramı

   30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun 1 Dk. Saygı ! Bugün 30 Ağustos yani Zafer Bayramı, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk `e Saygı !
BiseyNET 1 Yaşında - Bisey.NET

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

   Kurban Bayramımız Kutlu Olsun ve BiseyNET 1 Yaşında dolu dolu geçirdiğimiz bu 1 yıl içerisinde acısı ve tatlısı ile güzel zamanlar harcadık. Umarız BiseyNET Ailesi olarak siz değerli okuyucularımız ile daha da büyük bir aile oluruz. Kurban Bayramınızı kutlarız.
Sizde Yazabilirsiniz - Bisey.NET

BiseyNET Yeni Yazarlar Arıyor !

   BiseyNET sürdürebilirliğini ve verimliliğini arttırabilmek için farklı fikirlere, yeni yazarlara kapılarını aralıyor. Içerik üretmeye bir yerlerden başlamak istiyorsanız ve bu deneyimi yerleşik bir yapısı olan platformdan yapmak istiyorsanız detayları inceleyin.
BiseyNET Youtube Döndü - Bisey.NET

3 AY ARADAN SONRA Karşınızda

   BiseyNET Ailesi 3 AY ARADAN SONRA Karşınızda ve Youtube Döndü, çekimlere başladı. Bişey çekimleri devam etmeye Youtube üzerinde balşadı ve çok farklı yüzlerle karşınıza çıkıyor.
Stres Çarkı Yapımı - Bisey.NET

Stres Çarkı Mucidi Kim Buldu ?

   Stres Çarkı Mucidi Kim Buldu ? Araştırmalar sonucunda ilk stres çarkı ve stres çarkı icat eden kişiye ulaştık. Stres çarkı yapımı kim icat etti ve şuanda ne halde şaşıracaksınız. Stres çarkı furyasına bizde katıldık.
Mutlu Bayramlar Dileriz - Bisey.NET

Kurban Bayramı Tebriği

   Kurban Bayramı Tebriği ve Mutlu Bayramlar Dileriz. Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı bayramlar geçirmeniz en büyük temennimizdir.
16 Şehit Askerimiz Var ! - Bisey.NET

Dağlıca 'da PKK Tarafından Pusu

   Dağlıca 'dan acı haber geldi, PKK tarafından yapılan saldırıda 16 Askerimiz şehit düştü detaylar devam edecek.
Iğdır 'da Polise Saldırı ! - Bisey.NET

Iğdır 'da Polis Aracına Bombalı Saldırı

   Iğdır Nahcivan 'a açılan Dilucu Sınır Kapısı 'nda görev yapan polisleri taşıyan araca, sabah saatlerinde 1 Ton Bomba ile saldırı gerçekleştirildi.
Diyarbakır Sokak Yasağı - Bisey.NET

Diyarbakır Cizre 'de Sokağa Çıkma Yasağı

   Diyarbakır 'da çıkan olaylar neticesinde Cizre bölgesinde ikinci bir Emre kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Hürriyet Binasına Saldırı! - Bisey.NET

Hürriyet Binasına Taşlı Sopalı Saldırı

   Hürriyet Gazetesine bir saldırı daha geldi.
Fuat Avni Demişti ! - Bisey.NET

Kaynak Holding 'e Baskın Yapıldı

   Fuat Avni yazdı ve 5 saat sonra baskın gerçekleşti. Beklenen baskın sonucunda neler yaşandığını yazıyoruz.
Kurban Bayramı Uzadı - Bisey.NET

Kurban Bayramı Kaç Uzadı Mı ?

   Kurban Bayramı 2015 Bakanlar kurulu toplantısı ile 9 güne bağlanacak mı ? Bu tatil Resmi Tatil mi olacak yoksa sadece Kamu Kuruluşlarına ait bir tatil mi olacak ?
Vur Emri Askerde ! - Bisey.NET

Vur Emri Askere Verildi

   Vur emri artık Vali 'den alınarak Asker 'e teslim edildi, son zamanlarda gelişen terör olaylarının nedeniyle bu yöntem tercih edildi.
Kurban Bayramı Uzadı - Bisey.NET

Kurban Bayramı 9 Gün Oldu

   Kurban Bayramı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına 9 Gün Tatil Edildi. Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU tarafından yapılan açıklamada " Kurum yöneticilerinin gerekli tedbirleri alarak tatil hazırlıklarının yapılması talimatı verildi. "
Kurban Bayramı 21 Eylül Pazartesi Başlayarak 27 Eylül Pazar Günü sona erecek. Hizmetlerin aksaklık verilmemesi için asgari seviyede personel bulundurulması şartı ile tüm çalışanlar bu durumda 21 Eylül Pazartesi günü itibari ile Tatile başlayacak.

Kurban Bayramınızı Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Temenni Ederiz.
Edirne 'ye Doğru - Bisey.NET

Suriye Mültecileri Yollarda

   Suriye 'den Türkiye 'ye buradan da Edirne üzerinden Yunanistan 'a geçmek isteyen Suriye 'li Mülteciler Polis engeline takıldı. Esenler Otogarında kendilerine tahsis edilen geri dönüş otobüsünü tercih etmeyip, yürüyerek Edirne 'ye yönelen 100 kişilik bir Suriye grubu Özel Tim ile karşı karşıya kaldı.
28 Bin Kişi Dikkatine ! - Bisey.NET

Elektrik Sayaç Bedeli İade

   30 Mart 2013 tarihinden sonra dairesi için elektrik sayacı taktıran 28 Bin kişinin sayaç bedeli geri ödeniyor.
PKK’nın Üst Düzeyi - Bisey.NET

Baran DERSİM Öldürüldü

   Baran DERSİM Kod adı ile anılan PKK 'nın Komuta Konseyi Üyesi olan İsmail AYDEMİR ile birlikte olan 3 kişi daha Tunceli 'de Öldürüldüğü bildirildi.
24 Yıldır Terörist olan İsmail AYDEMİR, Dersim Bölge Komutanlığı olarak isimlendirdiği bölgenin sorumluluğunu üstlenmişti.
Yağış Uyarısı Geldi - Bisey.NET

İstanbul Anadolu Yağışlı

   İstanbul Anadolu Yakası dahil olmak üzere Yalova ve Bursa 'da da bu akşam saatlerinden itibaren Şiddetli bir yağış uyarısı aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklama da Çarşamba günü de Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Düzce, Bartın ve Kastamonu için çok kuvvetli yağış ihtimalinin olduğunu bildirdi.
Trafik Felç %70 Oran - Bisey.NET

Istanbul'da Trafik Çok Yoğun

   Istanbul'da trafik çok kötü durum da, Kurban Bayramı geçeli henüz sadece 2 gün oldu.
28 Gün Sonra Özgürlük - Bisey.NET

16 Türk İşçi Serbest Bırakıldı

   16 Türk İşçimiz Irak 'ta inşaat sektöründe çalışmak için gitmişlerdi. Bundan 28 gün önce, bir grup silahlı tarafından kaçırılan Vatandaşlarımız, bugün serbest bırakıldı. Serbest bırakılan Türk İşçilerimiz ile ABD 'de bulunan Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU telefonla görüştü.
Türkiye Ağlıyor ! - Bisey.NET

Şemdinli 'de 2 Şehit Asker

   Hakkari Şemdinli 'de teröristlerin yerleştirdiği patlayıcı, zırhlı aracın geçişi esnasında infilak ettirilmesi sonucu patlama esnasında 2 Askerimiz Şehit, 3 Askerimiz de hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır.
Evinin Önünde Saldırı - Bisey.NET

Ahmet HAKAN 'a Saldırı

   CNN Türk Yayın Programı sonrası evine arabası ile dönüş yapan Gazeteci Ahmet HAKAN 'a koruması ile birlikte evinin önünde saldırıya uğraşmıştır. Saldırı sonucunda vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu tespit edilen Gaztecimiz şuanda Hastanede tedavi altında.
2 Uzman Asker Şehit - Bisey.NET

Diyarbakır Silvan 'da 2 Şehit

   Her Gün yeni bir şehit haberi duymaktan usandı Türkiye, Diyarbakır Silvan 'da PKK 'lı teröristlerin saldırısına maruz kalan 1 Uzman Çavuşumuz Sinan UÇAN ve 1 Jandarma Astsubay Tolga TOPÇUOĞLU Şehit Düştü ve henüz 1 yıllık evli ve 3 aylık oğlu vardı.
İstanbul 'da 3 Ekim - Bisey.NET

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

   İstanbul Avrupa Yakası 'nda bulunan Güngören, Avcılar, Silivri, Zeytinburnu, Fatih, Sarıyer, Küçükçekmece ve Başakşehir 'in bazı mahallelerinde elektrik kesintisi için 3 Ekim tarihi bildirildi.
2 'si AKP Üyesi Şüphesi - Bisey.NET

Ahmet H. Saldırganları Bulundu

   CNN Türk 'de Program sunucusu olan Gazeteci Ahmet HAKAN 'a saldıran 4 kişi yakalandı. Yakalanma sonucunda ortaya atılan iddalar şok etkisi yarattı ve AKP Üyesi oldukları ortaya atıldı. Sabıkalı oldukları yada Adliye 'de işlem gördükleri basına sızdırıldı.
Yine Zam Geldi - Bisey.NET

Tüpgaz ve Otogaz 'a Zam Geldi

   Ülke Ekonomisi zor bir dönemden geçerken gelen zamların arkası kesilmiyor. Tüpgaz ve Otogaz 'a da zam geldi. Zam oranları ise Tüpgaz 'a %10,72 olurken Otogaz 'a da %9,17 oranında zam geldi. Bu gece itibari ile geçerli olacaktır.
Oğlu Hamza SOFUOĞLU İçin - Bisey.NET

Kenan SOFUOĞLU Yine Şampiyon

   Milli Motosiklet Yarışmacımız Kenan SOFUOĞLU yine pistlerin tozunu attırdı ve şampiyonluğu bir tur kala ilan etti. Fransa 'da yapılan Motosiklet Dünya Supersport Şampiyonası 'nın 11. ayağını 2. sırada tamamlayan Kawasaki Puccetti Pilotu Kenan SOFUOĞLU, sezonun bitmesine bir yarış kala şampiyon olduğunu ilan etti.
Giriş - Çıkış Yasaklandı - Bisey.NET

Lice 'de 9 Bölgeye Yasak

   Diyarbakır Lice 'de giriş çıkış yasağı bugün Diyabakır Valiliği tarafından gece saat 04:00 itibari ile geçerli olmak üzere giriş çıkışların yasaklandığı bildirildi. Lice ilçesinin 9 farklı bölgesinde PKK 'ya yapılacak olan eş zamanlı operasyon sebebiyle böyle bir önlemin alındığı açıklandı.
İslahiye 'de Terör - Bisey.NET

Gaziantep 'de PKK Saldırısı

   Gaziantep İslahiye ilçesinde bulunan Amanos Dağları 'nda arazi arama taraması yapan Jandarma Özel Harekat timine, PKK mensupları teröristler tarafından uzun namlulu silahlar ile ateş açıldı.
Diyarbakır Kocaköy - Bisey.NET

Kocaköy 'de Terör Saldırısı

   Diyarbakır Kocaköy ilçesi 'nde Terör Örgütü PKK tarafından askeri bir aracın geçişi sırasında yola kurulan bir tuzaklı bomba uzaktan kumanda aracılığı ile infilak ettirildi. Saldırıda yapılan tespitlere göre henüz ölüm haberi gelmedi, yalnız 23 Askerimiz yaralı durumda.
İstanbul 'un Kurtuluşu - Bisey.NET

6 Ekim 1923 İstanbul Kurtuluşu

   Dünyanın kültür merkezlerinden olarak bilinen İstanbul 'un bugün yani 6 Ekim Kurtuluşunu kutladığımız gün yani 6 Ekim 1923 'de düşman işgalinden 3. Kolordu ve Şükrü Naili Paşa komutasında ki askerler ile resmen kurtulduğu tarihtir. Böylelikle her yıl 6 Ekim İstanbul 'un kurtuluş yıl dönümü olarak belirlenmiş ve kutlanmıştır.
İstanbul 'a Acil Uyarı - Bisey.NET

İstanbul 'da Şiddetli Yağış

   Batı kesimlerde 2 - 4 derece arasında sıcaklık azalması yaşanacağını duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün İstanbul 'luları 3 saat boyunca şiddetli yağış sebebi ile eğer önemli bir işleri yok ise dışarıya çıkmamaları konusunda uyardı.
Yağış Başladı - Bisey.NET

İstanbul 'da Sağanak Yağış

   Bugün haberlerimizde de duyurduğumuz gibi, an itibari ile İstanbul Anadolu Yakası tarafında yağış sağanak ve gök gürültülü şekilde başlamış bulunmaktadır.
AFAD Açıklama Yaptı - Bisey.NET

Antalya'yı 5.2 Depremi Salladı

   Gece saat 00:27 'de meydana gelen Antalya 'da ki deprem panik ve korkuya neden oldu. Deprem 'in büyüklüğü Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ( AFAD ) Deprem Daire Başkanlığı tarafınadn Richter Ölçeği 'ne göre 5.2 olarak ölçüldü.
7 Asker 9 Yaralı Var - Bisey.NET

PKK, Van 'da Karakola Saldırdı

   Van 'ın Başkale ilçesine bağlı Eşmepınar Jandarma Karakolu 'na dün akşam saatlerinde PKK terör örgütleri tarafından bomba yüklü araç ile saldırıldı. Saldırı da 7 'si asker olmak üzere 1 korucu ve 1 vatandaş yaralı olarak kurtuldular.
Gururumuz Aziz SANCAR - Bisey.NET

Nobel Ödülünü BiTürk Aldı

   2015 Nobel Ödülünü Kimya dalında Türk Bilim insanımız Aziz SANCAR aldı. Türkiye 'ye çok güzel bir gurur yaşatan bu ödülü dünyada sadece 3 kişi alabiliyor ve her yıl değişiyor. Dünyanın en saygın bilim ödülü olarak bilinen Kimya Nobel ödülü bu yıl bir Türk Bilim Adamına laik görüldü.
1 Ölü 4 Yaralı Çocuk Var - Bisey.NET

Diyarbakır Silvan 'da Patlama

   PKK mensubu terör örgütünün Diyarbakır 'a bağlı Silvan İlçesi 'nde hendek kazarak kapattıkları yoldan birisi olan Tekel Mahallesi 'nde, Patlama oldu. Patlamanın saat 12:00 civarlarında meydana geldiği ve iddialara göre, mahallede oyun oynayan çocuklar buldukları bombayı kurcalarken şiddetli bir patlama gerçekleşti.
Elektrikler Kesiliyor - Bisey.NET

İstanbul Karanlığa Bürünüyor

   İstanbul Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ( BEDAŞ ) tarafından yapılan açıklamada Cumartesi günü ( 10 Ekim 2015 ) geniş çaplı bir elektrik kesintisi gerçekleştirileceği söyledin. Kesinti saatleri ve semtler belirlendi.
El Yapımı Bomba Atıldı - Bisey.NET

Okul Bahçesine Bomba Atıldı

   Diyarbakır merkez Bağlar İlçesi 'nde bulunan Koşuyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nin bahçesine, bu sabah PKK mensubu teröristler tarafından el yapımı özel bir bomba bahçeye atıldı. Bombanın patlaması sonucu herhangi bir can kaybı yaşanmazken sadece maddi hasar meydana geldi.
Yenibosna Metrobüs - Bisey.NET

Metrobüs Üst Geçidinde Çatlak

   Yenibosna Metrobüs durağı üst geçidi artık vatandaşlarımızı tedirgin edecek duruma geldi ve üst geçit üzerinde bulunan çatlaklar gözle görülür derecede büyüyerek arttı. Köprünün her iki tarafında da yani korkuluklarda bulunan çatlaklar, tehlikenin sinyallerini veriyor.
Centilmenlik Anlaşması - Bisey.NET

Partiler'de 1 Kasım Anlaşması

   İstanbul Valiliği 'nde bütün partilerin temsilcileri ile görüşmeler tamamlandı ve toplantıda ''parti binaları ve seçim bürolarının çevresi, İlçe Seçim Kurulları tarafından gösterilen yerler haricinde parti bayrakları, afişler, pankartlar ve diğer materyaller asılmayacak, ayrıca ibadethanelerin, hastanelerin, okulların, yurt ve pansiyonların önünde yada etrafında anonslar, duyurular ve propaganda yapılmamasına oy birliği ile karar verildi '' büyük bir centilmenlik.
Ölü ve Yaralılar Var - Bisey.NET

Ankara 'da Canlı Bomba Patladı

   Ankara 'da bugün saat 10:00 civarlarında 2 patlama Tren Garı Kavşağında meydana geldi. Patlamada ölü ve yaralıların olduğu söyleniyor. Patlamaya neden olan ise bir Canlı Bomba olduğu iddia edildi.
Türkiye 2-0 Mağlup Etti - Bisey.NET

Türkiye Çek Cumhuriyeti Maçı

   2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu 9. maçını Çek Cumhuriyeti ile Oynayan A Milli Futbol Takımımız, karşılaştığı takımı 2-0 Selçuk İNAN ve Hakan ÇALHANOĞLU golleri ile mağlup ederek puanını 15 'e yükseltti.
Erzurum 2 Şehit - Bisey.NET

Erzurum 'da Acı Haber 2 Şehit

   Erzurum 'a bağlı Şenkaya İlçesi 'nde yürütülen operasyonda PKK mensubu terör örgütü ile çatışma çıkması esnasında 2 askerimiz Şehit oldu.
Diyarbakır 1 Polis Şehit - Bisey.NET

Diyarbakır Ergani Polis Şehit

   Ergani ilçesi sürekli şehitlerin verildiği bir bölge haline geldi, böyle bir durumu bilen Devlet Yönetimi müdahale edemiyor mu? 1 Polis Şehit düştü, Diyarbakır Ergani 'de bölge trafik noktasında nöbet tutan polis memuru Ö.G. 'ye karşı PKK 'ya mensup olduğu tespit edilen terör örgütü mensupları ateş açtı.
İstifa Etti, Onurlusun ! - Bisey.NET

AKP 'de İstifa Kararı

   PKK Terör örgütünün resmen konuşlanma noktası olarak da tabir edebileceğimiz yer olan Tunceli İli 'mize bağlı Ovacık İlçe Başkanı Hasan Hüseyin DİZİ yaptığı açıklama ile istifasını verdi.
Taciz Ateşi Açtılar - Bisey.NET

Suriye 'den F-16 Taciz Ateşi

   Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ; Türkiye - Suriye sınırında devre olarak uçuş gerçekleştiren F-16 uçaklarımıza, Suriye tarafında bulunan füzelerle taciz atışları gerçekleştirildiği bildirildi.
PKK Operasyonunda Şehit - Bisey.NET

Şırnak 'ta 1 Şehit Haberi

   PKK mensubu terör örgütüne karşı yürütülen Şırnak 'ta ki operasyonda çıkan çatışma esnasında 1 asker şehit olurken 1 asker ve 2 geçici köy korusu yaralandı. Genelkurma Başkanlığı tarafından açıklama yapıldı.
Anma Yürüşüne DUR ! - Bisey.NET

Kadıköy de Polis Müdahale Etti

   Beyazıt 'ta gerçekleştirilmesi planlanan Ankara 'da olan saldırıyı kınama ve hayatını kaybedenleri tekrar anmak için Kadıköy 'den yola çıkan gruba polis engeli geldi. Grup ile polis arasında tartışma çıkarken, bazı kişiler göz altına alındı.
Tebrikler TÜRKİYE ! - Bisey.NET

Türkiye : 1 - İzlanda : 0

   2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu 'nda bulunan 10. son maçını, kendi sahasında İzlanda 'yı ağırlayan Türkiye, Selçuk İNAN 'ın golü ile 89 'uncu dakikada Ülkemizi temsil edebilmesi için A Milli Futbol Takımımızı Fransa 'daki finallere direkt katılma hakkı kazandırdı.
Görevden Alındılar - Bisey.NET

Fuat Avni Haklı Çıktı

   Ankara İl Emniyet Müdürü ve İstihbarat Güvenlik ve Şube Müdürü Görevden alındı. 12 Ekim tarihinde ki yazılarından hatırlıyoruz Fuat Avni görevden alınacaklar listesini resmen yayınlamış ve hatta iddialarına haberlerimizde BiTeknoloji köşemizde yer vermiştik.
2 Kişi Gözaltında - Bisey.NET

Twitter IP Bilgisini Paylaştı

   Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Uzman 'ları tarafından edinilen bilgiye göre, Ankara 'da ki patlama öncesi Twitter Sosyal Medya Platformu üzerinden paylaşımda bulunan 2 hesap bilgilerini Twitter Türkiye İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ile paylaştı.
Uyarı Yazısı Gönderecek - Bisey.NET

RTÜK, Digitürk Kararını Verdi

   Yargı kararı alınmadan, 7 kanalı yayından kaldıran Digitürk, Kablo TV ve Teledünya hakkında, dün Üst Kurul toplantısı sonrasında konu dışı olarak herhangi bir savcılık talebi olmadan kanuna aykırı şekilde platformdan çıkartılması görüşüldü.
Milletvekili Lütfi ELVAN - Bisey.NET

Twitter Kapanabilir Açıklaması

   BiAile olarak Kara Cumartesi diye isimlendirdiğimiz Ankara 'da ki geçtiğimiz Cumartesi yaşanan katliamın ardından gelen yasaklara bir yenisi daha ekleniyor yada bu yasağında geleceği sinyali veriliyor.
Nevşehir Kapadokya 'da - Bisey.NET

Esrarengiz 2 Suriyeli Yakalandı

   Olay Nevşehir Kapadokya Havaalanın 'da meydana geliyor ve tam bir film karelerinden çıkmış gibi yaşanıyor. Gelişen olay '' Ajan '' şüphesini uyandırırken, şahısların halen kimlik bilgileri netlik kazanmış durumda değil. Serbest bırakılmaları da şüphe verici bir durum.
4 Saat Rötar Var Denildi - Bisey.NET

Atatürk Havalimanı 'nda Olay

   Atatürk Havalimanı 'ndan İzmir, Kayseri ve Diyarbakır seferlerini yapması planlanan bir hava yolu şirketi dün akşam olayın Diyarbakır seferini gerçekleştirecek uçağın teknik arıza sebebiyle uçuşunu yapamayacağını yolcularına bildirmesi ile başladı. Diyarbakır uçuşu ise 2,5 saat rötar ile gerçekleşebildi.
Yarbay 'da Şehit Düştü - Bisey.NET

Hakkari Dağlıca 3 Asker Şehit

   PKK terör örgütü ile süren çatışmada 3 asker şehit düşerken askerlerden birisinin Yarbay Komutan İhsan EJDAR 'ın evine haber ulaştı. Aile kötü durumda, bir çocuk babası ve evli olan 43 yaşındaki komutanın binası Türk bayrakları ile donatıldı.
Yarın Yollar Kapalı - Bisey.NET

Miting Nedeniyle Yollar Kapalı

   İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile yarın düzenlenecek olan MHP ( Milliyetçi Hareket Partisi ) mitingi nedeniyle bazı yollar yarın 12:00 - 18:00 saatleri arasında kapatılacaktır. Büyük İstanbul Buluşması mitingi Yenikapı Miting Alanı 'nda gerçekleştirilecektir.
Terör Saldırı İhtimali - Bisey.NET

ABD Türkiye 'yi Uyardı

   Türkiye 'de yaşayan yada ziyaret ( turizm ) amacı ile gelen ABD vatandaşlarını uyaran ABD Hükümeti, olası terör olaylarına karşı dikkatli olmaları yönünde sosyal medya üzerinden bilgilendirildi.
Oğlunu Şikayet Etti - Bisey.NET

Oğlumu Tutuklayın; Canlı Bomba

   Oğlunun '' canlı bomba '' olma ihtimalinin olduğunu ve bundan çok korktuğunu dile getiren baba Bekir UZUN, oğlunun biran önce bulunmasını istedi. Serkan UZUN ( 19 ) 3 arkadaşı ile birlikte IŞİD tarafından kandırılarak Suriye 'ye götürüldüğü öne sürülüyor.
Bombalı Saldırı - Bisey.NET

Diyarbakır AKP Binasına Saldırı

   Dün akşam saatlerinde Diyarbakır Adalet ve Kalkınma Partisi ( AKP ) İl Başkanlık binasına PKK terör örgütü mensubu olan yüzleri maskeli teröristlerce bombalı saldırı gerçekleşti. Saldırıda 2 adet el bombası tespit edildi, saldırıda şans eseri binada kimse yoktu ve can kaybı yada yaralanan olmadı.
Türkiye - AB Vizeleri - Bisey.NET

Vizesiz Giriş Ne Zaman Başlıyor

   Son zamanlarda gerçekleşen Türkiye - AB görüşmeleri, akıllara '' Türk Vatandaşları için Avrupa Vizeleri ne zaman kalkıyor '' soruları geldi. Bu konuyu Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU gündemine alırken, tarih olarak Temmuz 2016 'ya yoğunlaştı. Geçici Hükümet AB Bakanı Beril DEDEOĞLU bu tarihi ne yazık ki doğrulayamadı.
Taşıma Kararı Geldi - Bisey.NET

Şırnak Cizre 'de 93 Sandık

   Şırnak Cizre İlçe Seçim Kurulu son zamanlarda yaşanan olayları göz önüne alarak, 1 Kasım günü herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına sandıkları taşıma kararı aldı. Belirlenen 93 adet sandık, aynı mahallelerde ki farklı okullara taşınacak.
Pilot Yanlış Harita Aldı - Bisey.NET

THY Uçağı Yarı Yoldan Döndü

   THY ( Türk Hava Yolları ) Pilotu Jeppesen adı verilen elektronik uçuş haritasını hatalı alınca Atatürk Havalimanı 'na geri dönüş yapmak zorunda kaldı. Atatürk Havalimanı 'ndan kalkan İstanbul - Oslo uçağı yeniden kalkışı, dönüş sonrasında gerçekleştirildi.
Bombacı İsmi Açıklandı - Bisey.NET

Canlı Bomba İsmi Açıklandı

   10 Ekim Kara Cumartesi olarak isimlendirdiğimiz Ankara Katliamı sonrasında uzun araştırmalar sonucu Canlı Bomba 'nın ismine ve kimliği gün yüzüne çıktı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açıklama yapıldı.
Bomba Paniği Yaşandı - Bisey.NET

Ankara Kızılay'da Şüpheli Paket

   Dün Ankara Kızılay Güvenpark 'ta bir ağaç dibine bırakılan paket, bomba paniği yarattı. Şüpheli bir kutunun ağaç dibine bırakıldığını fark eden vatandaş, polislere haber vermesi sonucu olay yerine intikal gerçekleşti.
Alışveriş Dönüşü Öldü - Bisey.NET

Beton Mikserinin Altında Kaldı

   Mesude ÖZCAN ( 54 ) alışveriş yapmak için evden çıkmıştı, alışverişi tamamladıktan sonra eve dönüş yoluna çıktı. Yolda karşıdan karşıya geçmek isterken, beton mikseri dönüş yaptığı sırada çarptı ve altında kaldı feci şekilde can verdi.
Şiddetli Yağış Geliyor - Bisey.NET

Türkiye Yağışlı Hava Etkisinde

   Orta Akdeniz tarafından gelen kuvvetli yağış etkisi Çarşamba günü itibari ile Türkiye 'yi Batı bölgelerden başlayarak etkisi altına almaya başlıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, tarafından sel ve su baskınlarına karşı uyarı geldi.
Metrobüs Kaza Yaptı - Bisey.NET

Boğaziçi Köprüsü 'nde Kaza

   Boğaziçi Köprüsü Avrupa - Anadolu istikametinde bir metrobüsün arkadan otomobile çarpması nedeniyle kaza meydana gelirken, trafik durma noktasına geldi. İstanbul 'un en yoğun kullanılan yollardan birisi olan Boğaziçi Köprüsü 'nde ki kazada 4 kişi yaralandı.
Emniyet Harekete Geçti - Bisey.NET

Suriye Sınırında İHA Düştü

   Hatay 'a bağlı Kumlu İlçesi 'nde bugün bir İnsansız Hava Aracı ( İHA ) düştüğüne dair alarm verilince emniyet tarafından gerekli tedbirler alındı ve harekete geçildi. Aramalar devam ediyor, '' Herhangi bir bulguya rastlanmadı '' açıklaması geldi.
VALE Mesleği - Bisey.NET

Araç Çektirme Kabusunun Çözümü

   İstanbul gibi diğer büyükşehirlerinde sorunu olan araç park alanları yüzünden araç çekme işlemleri gerçekleşiyor hergün, buna ise yeni çözüm olan VALE mesleği geldi. Aynı durumla Ankara ve İzmir 'de karşı karşıya.
Doğuş Otomotiv Açıkladı - Bisey.NET

VW Jetta ve Caddy Satışı Durdu

   Bilim ve Sanayi Bakanı Fikri IŞIK katıldığı canlı yayında Volkwagen 'na ait iki model için açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaları, Doğuş Otomotiv 'de destekleyen açıklamalarda bulundu.
Alkollü Araç Kullanmayın - Bisey.NET

Bahçelievler 'de Ölümlü Kaza

   Sabah saat 04:00 civarında gerçekleşen kazada D-100 Karayolu üzerinde seyreden Bahçelievler 'den Topkapı 'ya doğru ilerleyen lüks bir cip, kamyona arkadan çarptı ve metrobüs yoluna girdi.
El Yapımı Basınç Tesirli - Bisey.NET

İstanbul'da Bomba Ele Geçirildi

   İstanbul Ataşehir 'de dün verilen alarm ile emniyet güçleri bir inşaat şantiyesine baskın gerçekleştirdi. İnşaat kulübesinde görevli olan 22 yaşında ki Suriye 'li bekçi, kulübeden bomba çıkması sonucu gözaltına alındı.
Develi Restorant 'ta ŞOK - Bisey.NET

İstanbul Ataşehir Şubede Dehşet

   Türkiye 'nin bir çok noktasında şubesi bulunan Develi zincirlerinin İstanbul Ataşehir şubesinde geçtiğimiz Cumartesi günü yaşanan olaya, tepkiler büyüyor. Çocukların oyun odasına giren bir şahsın bardakta bulunan saf asiti çocukların üzerine döktüğü belirlendi. Çocukların birisinin vücudunda 3. Derece yanık meydana geldi.
Suriye 'den Çıkıyorlar - Bisey.NET

Kanada CF-18 Uçaklarını Çekiyor

   Irak ve Suriye 'de desteklediği uluslararası güçler ile birlkite IŞİD 'e karşı devam ettirdiği hava operasyonunu durdurma kararı aldı. CF-18 tipi jet uçaklarını bölgeden çeken, Kanada Başbakanı Justin TRUDEAU, IŞİD 'e karşı koalisyon kurmayı sürdüreceğini bildirdi.
1 'i Ağır 29 Kişi Yaralı - Bisey.NET

Öğrenci Servisi Kaza Yaptı

   Adana 'da gerçekleşen kazada Çağ Üniversitesi öğrencilerini taşıyan servis, yolcu minibüsüne arkadan çarpması ile oluşan kazada 1 'i ağır olmak üzere 29 kişi kazada yaralandı.
1 Ocak 2016 Tarihinde - Bisey.NET

Stajyer Sürücü Sistemi Devrede

   Stajyer Sürücü dönemi artık yeni yıl ile birlikte başlıyor, 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yollara çıkacak olan Stajyer Şoförlere yaptırımlar ve cezalar daha ağır olacak. Yeni gelen bu sistem ile birlikte, trafikte yeni ve eski şoförlerin dönemi başlıyor.
2 Polis Yaralandı - Bisey.NET

Bingöl ve Şanlıurfa'da 2 Şehit

   Bingöl 'e bağlı Karlıova İlçesi 'nde polis aracının devrilmesi sonucu 1 polis şehit olurken, 2 polis yaralandı. Şanlıurfa 'ya bağlı Birecik İlçesi 'nde polis aracının şarampole devrilmesi sonucu 1 polis şehit oldu.
1 Şehit 4 Yaralı Var - Bisey.NET

Hakkari Yüksekova 'da Patlama

   3. Piyade Tümen Komutanlığı birliğinde patlamanın bir askerin üzerindeki el bombasının kazara sebep olduğu belirtiliyor, yapılan ilk incelemelere göre 1 Astsubay Şehit olurken, 2 ağır toplamda 4 asker yaralandı.
Nobel Ödülü Aldılar - Bisey.NET

Türkiye 'nin İki Yeni Gururu

   Görev aldığı Chicago Nortwestern Ünv. Hastanesi Kadın Doğum Bölümü Anabilim Başkanı olan Prof. Dr. Serdar BULUN ile Yale Üniversitesi Nörovasküler Cerahhi ve Yoğum Bakım Bilim Dalı Başkanı olan Murat GÜNEL ülkemiz adına Nobel Ödülü Aldılar. Tıp Alanında ABD 'nin Saygın Kurumlarından birisi olan NAM ( Ulusal Tıp Akademisi ) üyeliğine laik görüldüler.
Kurşun Sırtından Vurdu - Bisey.NET

Nereden Geldiği Belli Değil

   Dün akşam saatlerinde İstanbul Şişili 'den, Çağlayan istikametine doğru yolda yürürken, birden 2 el silah atışı olduktan sonra Recep ŞİMŞEK ( 17 ) isimli genç, yere yığıldı. Kendisine geldiğinde ise ayağa kalkıp toparlanmaya çalışarak, benzin istasyonuna ulaşabildi.
Başbakan İmzaladı - Bisey.NET

30 Ekim Cuma Günü Tatil

   Kamu çalışanları için tatil 30 Ekim Cuma gününe onaylandı ve Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU genelgeyi imzaladığı bildirildi. Kamu çalışanlarının idari izin sayılacağı 30 Ekim Cuma günü için gerekli, hazırlıklar tamamlandı.
Ferrari NYSE Yarışıyor - Bisey.NET

Borsa İçin Düğmeye Bastılar

   Zenginlerin otomobil markası olarak lanse edilen Ferrari, 21 Ekim itibari ile düğmeye bastı ve borsaya geçişini tamamladı. New York Menkul Kıymetler Borsası 'na hızlı bir giriş yaparak halka arzını gerçekleştirdi ve günü %5,8 artış ile kapattı.
3.9 Büyüklüğünde - Bisey.NET

İzmir 'de Korkutan Deprem

   Can ve mal kaybı olmayan deprem, Seferihisar açıklarında gerçekleşti. AFAD ( Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ) tarafından yapılan açıklamada 3.9 büyüklüğünde deprem gerçekleşti.
Soruları Yanıtlıyor - Bisey.NET

Başbakan DAVUTOĞLU Facebook'da

   Kral TV/FM 'de Gezegen Mehmet 'in moderatörlüğünü yaptığı programda bu akşam saat 21:00 'da Facebook üzerinden sorulan soruları yanıtlayacak Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU.
4 Canlı Bomba Aranıyor - Bisey.NET

Türkiye Alarm Durumunda

   Türkiye 'de eylem hazırlığına giren IŞİD militanları aldıkları direktifler doğrultusunda, 1 yabancı olmak üzere 4 kişi Suriye 'den girişi gerçekleştirdiler. Türkiye genelinde emniyet müdürlükleri alarm verdi.
Trafik Kazası Geçirdi - Bisey.NET

HAK-Par Genel Başkanı Öldü

   HAK-PART ( Hak ve Özgürlük Partisi ) Genel Başkanı geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği bildirildi. Mersin 'e bağlı Tarsus İlçesi 'nde yaşadığı bu talihsiz olayda yaşamını yitirdi.
Operasyon Devam Ediyor - Bisey.NET

Diyarbakır 'da IŞİD Çatışması

   Diyarbakır 'a bağlı Kayapınar İlçesi 'nde düzenlenene operasyon çerçevesinde, güvenlik güçleri tarafından terörist grubu IŞİD üyelerinin barındıkları evlere düzenlenen operasyonda çatışma çıktı. Yerleştirilen bombanın infilak etmesi sonucu ise 2 polis şehit, 4 polis yaralı.
1 Ölü, 3 Yaralı Var - Bisey.NET

Hız Bursa 'da Ölüm Getirdi

   Dün gece saat 23:00 civarlarında 4 kafadar hız yapmaya kalkıştı, sonu ölüm ve yaralanma ile bitti. Bursa 'ya bağlı Kestel İlçesi 'nde meydana gelen kaza, Sinan VURAL ( 30 ) 'ın idaresinde ki araç hızlı bir şekilde ilerlerken, kavşağa giren 34 LH 5403 plakalı araca yandan çarptı.
Konya Akşehir 1 Yaralı - Bisey.NET

Minibüs Motosiklete Çarptı

   Dün akşam saatlerinde yaşanan olay Konya 'ya bağlı Akşehir İlçesi 'nde gerçekleşiyor. Yaşanan kaza sonucunda ise motosiklet sürücüsü yaralı olarak Akşehir Devlet Hastanesi 'nde tedavisi devam ediyor.
Afganistan Sallandı - Bisey.NET

7.5 Büyüklüğünde Deprem

   Afganistan 'ın Hindukuş alanında gerçekleşen 7.5 büyüklüğünde ki deprem, Pakistan 'ın kuzeybatısında dört can aldı. Deprem, Carm Kasabasına yakın dağlık alanda gerçekleşti.
9 Taksitten 12 Taksite - Bisey.NET

Kredi Kartı Taksit Sınırı Arttı

   BDDK ( Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu ) Başkanı Mehmet Ali AKBEN bazı alanlarda taksit sayısının artacağına dair çalışma yaptıklarını açıkladı. Beyaz Eşya, Mobilya ve Eğitim alanında ki harcamalarda sınırlama artacak.
Bayrampaşa 'da Soygun - Bisey.NET

Kuyumcu Soygununda Çatışma

   Eski Edirne Asfaltı 'nda bir kuyumcuda gerçekleşen olay, yüzleri maskeli ve silahlı, aracın plakası olmayan 3 kişi tarafından kuyumcuya gelerek soygunu gerçekleştirmeye çalıştı. Soyguncuların bu girişimine karşılık veren dükkan sahibi ile aralarında arbede ve çatışma yaşandı.
3 Kurucu İstifa Etti - Bisey.NET

Şehir Üniversitesi 'nde Deprem

   İstanbul Şehir Üniversitesi kurucularından olan Prof. Dr. Medaim YANIK, Doç. Dr. Fahrettin ALTUN, Prof. Dr. Buhanettin DURAN yapılan rektör ataması nedeniyle bulundukları konum ve görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.
Denizli AK Parti - Bisey.NET

Seçim Konvoyunda Kaza 2 Ölü

   AKP Denizli Milletvekili İkinci Sıra Adayı Sema RAMAZANOĞLU seçim çalışmaları nedeni ile oluşturulan konvoyda görevli olan, Alperen ERSOY ( 23 ) ve İlyas HAYTAN ( 36 ) kendi araçları ile takip ettikleri konvoyda sulama kanalına uçtukları için yaşamlarını yitirdiler.
Koza Altın Açıklama Yaptı - Bisey.NET

Koza İpek Holding Kayyum Ataması

   Okan BAYRAK ( Koza Altın Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ) yaptığı açıklama çerçevesinde, kayyum ataması hakkında kendilerine herhangi bir bilgi gelmediğini beyan etti.
Terörist Teslim Oldu - Bisey.NET

Yüksekova 'da Mühimmat Bulundu

   Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Hakkari Yüksekova 'da Bingöl Genç Bölücü Terör Örgütü mensubu bir terörist, örgütten kaçarak güvenlik güçlerine teslim olduğu açıklandı.
Genel Merkeze Saldırı - Bisey.NET

Silahlı Saldırı Gerçekleşti

   CHP ( Cumhuriyet Halk Partisi ) Genel Merkezi noktasına yakın konumlarda 4-5 el silah atış sesi duyuldu. Konu emniyet yetkililerine aktarılmasının ardından, tek koruma önlemi ise Emniyet Şeridi oldu. Gerekli açıklamalar Gürsel TEKİN tarafından yapıldı.
YIlmazer ve Akyürek İçin - Bisey.NET

Hrant Dink Cinayetinde Müebbet

   Cumhuriyet Başsavcılığı, Dink cinayeti dosyasında ki kamu görevlileri ile ilgili olan soruşturmayı tamamladı, ihmali olduğu ileri sürülen Ramazan AKYÜREK ve Ali Fuat YILMAZER için müebbet hapis istemiyle yargılanacak.
5 Ölü ve 5 Yaralı Var - Bisey.NET

Metrobüs ile Otomobil Çarpıştı

   Dün gece saat 02:00 civarlarında meydana gelen kazada bir otomobilin, metrobüs hattına girmesi ile yaşandı. Fikirtepe metrobüs durağında gerçekleşen kazada 5 kişi öldü ve 5 kişide yaralandı. Alkollü araç kullanmanın hazin sonu.
Sınav Başvurusu Bugün - Bisey.NET

İş Güvenliği ÖSYM Başvurusu

   İş Sağlığı Güvenliği Aralık Dönemi ( İSG ) sınav başvuruları bugün başlıyor. 5 Aralık 2015 'de yapılacak sınav için ÖSYM tarafından kayıtlar bugün açılırken 2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Sınavına girmek isteyenler kayıtlarını yapmaya başlayabilirler.
Kar Yağışı Kasım Ayında - Bisey.NET

NASA Türkiye 'yi Uyardı

   NASA El Nino uyarısını yaparken Türkiye 'yi de bu yıl yaşayacağı soğuk hava koşulları nedeniyle uyardı. Pastırma yazını yaşadığımız şu dönemlerde NASA 'nın bu uyarısını yorumlayan NTV Meteoroloji Editörü Gökhan ABUR Neler Anlattı ?
Hande DEMİRCİOĞLU - Bisey.NET

Birgün Gazetesi Yazarı Öldü

   Kültür ve Sanat yazarı olan Hande DEMİRCİOĞLU ( 37 ) BirGün gazetesinde de Kültür Sanat sayfalarında yazılar yazıyordu. İzmir 'e bağlı Urla İlçesi 'nde ki yazlıklarında kardeşi tarafından ölü olarak bulundu.
Türkiye 'ye Geliyor - Bisey.NET

Barack OBAMA G-20 Zirvesi İçin

   14 Kasım 'da Türkiye 'de düzenlenecek G-20 Zirvesi için ABD Başkanı Barack OBAMA Türkiye 'ye gelecek. Beyaz Saray tarafından konuya açıklama getirilirken 14 - 22 Kasım tarihleri arasında Türkiye başta olmak üzere Filipinler ve Malezya 'ya da geçeceği açıklandı.
İş Yerinde Korku - Bisey.NET

Şişli Okmeydanı 'nda Patlama

   İstanbul Şişli 'de Okmeydanı Mahallesi 'nde bulunan Osmanoğlu Sokak 'ta sabaha karşı meydana gelen bir iş yerinin giriş katında ki dükkanda şiddetli bir patlama gerçekleşti.
Operasyon Sürüyor - Bisey.NET

Konya - Kocaeli IŞİD Operasyonu

   Terörle Mücadele Ekipleri bu sabaha karşı başlattıkları operasyonlarla Irak Şam İslam Devleti ( IŞİD ) 'ne karşı baskınlar gerçekleştirdi. Farklı adreslere eş zamanlı düzenlenen baskınlarda gözaltılar var.
17 IŞİD Üyesi - Bisey.NET

Suriye 'ye Geçerken Yakalandı

   Suriye 'ye geçmek üzere olan IŞİD militanlarının Kilis 'te ele geçirildiği Genelkurmay Başkanlığı tarafından açıklandı. Kilis 'ten Suriye 'ye geçerken yakalanan DAEŞ mensubu 17 terörist yakalandı.
Beyrut 'da Yakalandılar - Bisey.NET

Suudi Arabistan Prensi Uyuşturucu Yakalattı

   Suudi Arabistan Prensine ait bir jet uçağına yapılan aramada 2 ton uyuşturucu madde olan Captagon ele geçirildi. Körfez ülkesinden gelen ve Lübnan Beyrut Refik Hairiri Uluslararası Havalimanı 'na inen Jet uçağında amfetamin bulundu.
Bu Gece İtibariyle - Bisey.NET

Motorine İndirim Geldi

   Petrol rafine fiyatlarının düşmesi ile birlikte motorinde yaşanan düşmelerden, indirime gidildi. Yapılan açıklama ile fiyatlarda 4 Krş. indirim gerçekleşti.
Kutlu ve Mutlu Olsun - Bisey.NET

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

   29 Ekim 1923 Türkiye Büyük Millet Meclisi Cumhuriyet Yönetimini ilan ettiği tarihtir. Türkiye Cumhuriyeti 'nin Kurucusunun Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 'ümüzü bu vesile ile de tekrar anıyoruz.
Dava Açmaya Hazırlanıyor - Bisey.NET

Hakan Şükür Mahkeme Kararı Aldı

   Hakan Şükür, sahip olduğu iki konut mülkiyetinin adreslerini ve detaylarını deşifre edildiğini iddia ettiği Yeni Akit gazetesine karşı suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.
Medyama Dokunma ! - Bisey.NET

Bugün TV Muhabiri Ağladı

   Türkiye 'de son günlerde yaşanan olaylarda, gündeme bomba gibi oturan olay '' Kayyum Kararı '' oldu. Bu durumda Koza İpek Holding 'e bağlı bir çok gazete ve televizyon kanalına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı kararı ile Kayyum Ataması yapıldı.
Yine Sallandık - Bisey.NET

Van Muradiye 'de Deprem

   Dün Marmara 'da oluşan deprem sonrasında bugünde merkezi Van olan bir deprem daha gerçekleşti. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından alınan bilgilere göre, deprem saat 12:46 'da Muradiye İlçesi 'nde meydana geldi.
Bu İşyerinde Grev Vardır - Bisey.NET

Rize Çayeli Bakır Madeni Durdu

   Türkiye 'de en büyük Bakır madeni olarak bilinen Çayeli Bakır İşletmeleri, toplu iş sözleşmelerinde anlaşmayı Maden İş Sendikası ile sağlayamadıkları için bugün itibari ile grev kararı aldılar. Çayeli Bakır İşletmeleri 'nde çalışan toplam 320 çalışanın toplu grev başlatmış olmalarının sebebi ise iş verenin sıfır zam konusunda ısrarcı olması.
Karar Verildi - Bisey.NET

IŞİD Operasyonu 8 Tutuklama

   26 Ekim Pazartesi günü Diyarbakır 'da gerçekleştirllen Irak Şam İslam Devleti ( IŞİD ) 'ne karşı başlatılan operasyon sonucu gözaltına alınan 17 kişiden 8 kişi tutuklanarak cezaevine sevk edildi. 9 kişi serbest bırakıldı ve 2 kişi de adli kontrol şartı verildi.
Boğazları Kesildi - Bisey.NET

Suriyeli 2 Gazeteci Öldü

   Şanlıurfa 'da henüz kimlikleri belirlenemeyen katil zanlıları tarafından 2 Suriyeli gazetecinin boğazları rambo bıçağı ile kesilerek katledildi. Şüphelenilen 7 Suriye uyruklu kişide gözaltına alındı.
Tekne Alabora Oldu - Bisey.NET

Çocuk Umut Yolcuları Tek Tabut

   Balıkesir Edremit İlçesi 'nde bağlı Akçal sahilinden Midilli Adası Yunanistan 'a geçmek için yola çıkan Suriyeli bir grup fiber tekne ile fırtınaya yakalanarak Çanakkale taraflarında alabora oldu. 19 Kişinin hayatı kurtarılırken 4 kişide ( 1-4 yaş arası çocuklar ) yaşamını yitirdi.
El Bombası Patlamadı - Bisey.NET

Gaziantep 'te Bombalı Saldırı

   Gaziantep Mücahitler Mahallesi 'nde saat 13:00 civarlarında sivil polis aracının takip ettiği bir araçtan el bombası atıldı. Bomba patlamayınca, araçta bulunan 2 kişi gözaltına alındı.
1 Ölü 1 Yaralı 3 Gözaltı - Bisey.NET

Tunceli 'de PKK Operasyonu

   Tunceli kent merkezine bağlı olan Alacık Köyü 'ne yakın bir yerde 3 sivil kişi PKK terör örgütü mensubu kişiler ile buluşma gerçekleştireceklerdi. Bu ihbarı alan güvenlik güçleri ise öğlen saatlerinde bölgede operasyon gerçekleştirdi.
2015 Oy Sonuçları - Bisey.NET

Oy Verme İşlemleri Başladı

   Seçim işlemleri bugün sabah saat 09:00 itibari ile başlamış olup, son oy kullanma saati ise 17:00 olacaktır. Seçmenler seçim anketlerini dikkatli bir şekilde doldururken, bizler sizlere buradan an ve an durumu yansıtıyor olacağız.
Bitmesine Az Kaldı - Bisey.NET

2015 Genel Seçim Son 1 Saat

   Tüm Türkiye merak içerisinde bu seçimden çıkacak oy sayısını merak ederken, sonuçtan sonra nelerin olup biteceği de tam bir merak konusu olmayı sürdürüyor. Seçimde son saate girdik, bakalım sandıklarda bizi neler bekliyor.
Sandıklar Açılıyor - Bisey.NET

YSK Yüksek Seçim Kurulu %11

   YSK ( Yüksek Seçim Kurulu ) tarafından alınan kararla ile saat 21:00 itibari ile Seçim Yayın yasağı kalkmasının hemen ardından bütün detaylar aktarılacak. YSK 'nın uygun görmesi halinde yayın yasağı daha erkende kalkabilir. Sandıkların %11 kısmı açıldı.
Tek Başına İktidar - Bisey.NET

Adalet ve Kalkınma Partisi AKP

   Adalet ve Kalkınma Partisi ( AKP ) 1 Kasım Genel Seçimlerinde yeterli oy ve milletvekiline sahip olarak tek başına iktidar olmayı başardı. 1 Kasım seçimlerinde oy kaybının çoğunluğu Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) tarafından olurken Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Oy miktarını korudu. Halkların Demokratik Partisi ( HDP ) ise MHP gibi oy kaybı yaşamasına rağmen barajın üstünde kalmayı başardı.
Seçim Sonrası - Bisey.NET

ABD Doları ve Euro Düşüşte

   Beklenen sonunda oldu ve Dolar seçim sonrasında kan kaybetmeye, sert düşüş sergilemeye başladı. Bugün sabah saatlerinde borsa açılışı ile Serbest Piyasada Dolar 2,81 TL oldu. Dün ise son zamanların en düşük rakamı olan 2,78TL 'ye gerilemişti. Şuanda ise 2,77 TL 'den işlem görüyor.
Kim Milletvekili Oldu - Bisey.NET

Türkiye Milletvekili Dağılımı

   1 Kasım 2015 seçimleri sonucunda Adalet Kalkınma Partisi ( AKP ) 316 Milletvekili, Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) 134 Milletvekili, Halkların Demokratik Partisi ( HDP ) 59 Milletvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) 41 Milletvekili çıkabildi.
Sert Düşüşte - Bisey.NET

Çeyrek Altın ve Gram Altın

   Seçimin hemen ertesi günü borsanın tepe taklak olması bir çok yatırımcıyı üzmüş durumda, sabah saatlerinde yaptığımız haberler doğrultusunda Dolar ve Euro 'nun ardından Altın 'da düşüşlere geçiyor. Son 2,5 ayın en taban seviyesine geriledi.
Yoğun Dakikalar Yaşıyor - Bisey.NET

Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü

   Cumhurbaşkanlık Huber Köşkü şu dakikalarda yoğun dakikalar geçiriyor. Kimliği belirsiz bir kişinin köşke yaklaşırken, polis tarafından '' Dur '' uyarısına uymaması sonucu vurularak etkisiz hale getirildi.
Pegasus Hava Yolları - Bisey.NET

Patlayan Lastik Panik Yarattı

   Ankara Esenboğa - Ercan Uluslararası Havalimanı seferini yapan Pegasus Hava Yolları Şirketi 'ne ait uçak Ercan 'a iniş gerçekleştirmesinin ardından lastiği patladı. Yolcular arasında panik yaşanmasına sebep oldu.
Alacak Verecek Davası - Bisey.NET

Bitlis Adilcevaz 'da Katliam

   Bitlis 'e bağlı Adilcevaz İlçesi Gümüşdöven Köyü bir alacak verecek davası sebebi ile silahlı kavgaya dönüştü. Bu silahlı kavgada, 3 ölü ve 12 yaralı ile son buldu.
Sabah Oy, Akşam Düğün - Bisey.NET

Muğla 'da Gelinlikle Oy Kullandı

   Muğla 'nın Ortaca ilçesi 'nde Elif Biçer akşam düğünü olduğu halde, oy kullanmaktan geri kalmadı ve gelinliği ile 1 Kasım Genel Seçimleri için Ortaca Cengiz Topel İlkokulu 'na gelerek burada oyunu kullandı.
Sokağa Çıkma Yasağı - Bisey.NET

Diyarbakır Silvan 'da 1 Ölü

   Dün sabaha karşı 05:00 'den sonra 6'ncı kez Diyarbakır Silvan 'da sokağa çıkma yasağı getirildi. Artan terör olaylarını bastırmak ve olası olayları engellemek adına getirilen bu yasak 1 can daha aldı.
Polis ve Müfettiş Var - Bisey.NET

Paralel Yapı İddiasıyla Gözaltı

   İzmir merkezli başlayan 2012 yılında başlayan davada , Askeri Gizli Bilgi ve Belge Bulundurmak ile Kanuni Yetkileri Dışında Hareket Etmek sebepleri ile 18 ilde gerçekleştirilen operasyon sonucu 44 işi gözaltına alındı. Mülkiye Müfettişi, Üst Düzey Polis ve Merkez Valileri 'de gözaltına alınanlar arasında yer alıyor.
Genel Yayın Yönetmeni - Bisey.NET

Nokta Dergisi 'nde Gözaltı

   Nokta Dergisi için soruşturma kararı alındı ve Dergi Genel Yayın Yönetmeni Cevheri Güven ile Sorumlu Yazıişleri Müdürü Murat Çapan gözaltına alındılar. Nokta Dergisi 'nin 24. sayısı ise toplatılma ve el konulması gündemde.
15 Kişi Gözaltında - Bisey.NET

İstanbul 'da YDG-H Operasyonu

   Sabah saatlerinde Özel Harekat Tim desteği ile Terörle Mücadele Şube Müdürülüğünün ortaklaşa yürüttüğü operasyonda PKK Terör Örgütü gençlik yapılanması olan YDG-H grubuna baskın gerçekleştirildi. Sultangazi, Gaziosmanpaşa ve Gazi mahallelerinde ki baskınlarda silahlar ele geçirildi.
Müze Bölümünde - Bisey.NET

Atatürk Orman Çiftliği Yangın

   Ankara Atatürk Orman Çiftliği şarap fabrikasında dün gece saatlerinde, bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Şarap Fabrikası Müze ve Sergi Salon müzesi alnında gece 02:00 saatlerinde başladı.
Hendek ve Barikat İçin - Bisey.NET

Hakkari Yüksekova 'da Operasyon

   Hakkari Yüksekova İlçesi ne bağlı Cumhuriyet mahallesinde Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile yürütülen barikat ve hendek operasyonunda, çıkan çatışma sonucu 2 kişi hayatını kaybetti.
41 Kişi Yaşamını Yitirdi - Bisey.NET

Antonov Kargo Uçağı Düştü

   Güney Sudan Juba Havalimanı ndan havalanan Rus üretimi Antonov Kargo uçağı, Paloich kentine hareket etti. Kalkıştan az bir zaman sonra ise yere çakıldı. Yaşanan kazanın ardından ilk belirlemelere göre 41 kişi öldü.
TLC Olarak Değişiyor - Bisey.NET

CNBC-E Yayını Bugün Kapanıyor

   CNBC-E Kanalı 15 yıldır Türkiye Ekonomi Kanalı yayın hayatını sürdürüyordu. Bugün gece saat 00:00 yayını karartıyor, TLC ismi ile yayın hayatına devam ediyor. Eğlence kanalı olarak hizmet vermeye devam edeceğini bildirdi.
05:45 Saati İtibari İle - Bisey.NET

Elazığ Sokağa Çıkma Yasağı

   Elazığ bağlı Arıcak İlçesinin bazı köy, mahallede ve beldelerinde 05:45 itibari ile Valilik tarafından gelen açıklama ile sonraki duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
2010 Yılı Usulsüzlüğü - Bisey.NET

KPSS Sebebi ile ÖSYM Baskını

   Başsavcılık tarafından 2010 yılında KPSS sınavında usulsüzlük yapıldığı iddiası ile yürüttüğü soruşturma çerçevesinde 6 ncı kez ÖSYM binasına baskın gerçekleştirdi. Baskın üzerine gözaltına alınma var.
Yarın 8 İlçede - Bisey.NET

İstanbul 'da Elektrik Kesintisi

   İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, Tuzla, Sultanbeyli, Beykoz başta olmak üzere 8 farklı ilçede planlı elektrik kesintisi olacağı bildirildi. Büyük ilçeler olması nedeniyle dikkat edilmesinde fayda var.
10 Kasım Tatil Mi ? - Bisey.NET

Mustafa Kemal Atatürk 'ü Anma

   Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 10 Kasım 1938 saat 09:05 dünyaya gözlerini kapatmış ve tüm yurtta sirenler çalmıştır. Siren duyulduktan sonra Türkiye yasa bürünmüştür. Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ile Anacağız.
Mustafa Kemal Atatürk - Bisey.NET

10 Kasım Şiirleri ve Yazıları

   10 Kasım tarihine yaklaşırken, düzenlenecek program ve etkinlikler için öğrenciler, öğretmenler ve resmi kurumlar törenler için şiir ve yazı arayışına başladılar bile. Sizleri çok yormamak adına bizlerde şiir ve yazı paylaşıyoruz sizlerle.
Eylemsizlik Kararına Son - Bisey.NET

PKK Açıkladı ' Ateşkes Bitti '

   PKK Terör Örgütü seçim öncesi ilan ettiği Ateşkes ve Eylemsizlik Kararını durdurdu. Yaşanan son saldırılarda tek taraflı eylemsizliğin bir anlamının olmadığını bildiren PKK, direnişe devam edeceğini açıkladı.
Uzun Namlu Silahlarla - Bisey.NET

Şırnak İdil 'de Saldırı Oldu

   Şırnak İdil İlçesinde, terör örgütlerince açılan ateş sonucu çatışma meydana geldi. Çatışmada teröristlerin uzun namlulu silahlar ile saldırı gerçekleştirdi. Çatışma sonrasında 1 Terörist etkisiz hale getirildi.
Alkol Kaldırılıyor - Bisey.NET

Yılbaşı Sepeti 'nde İçki Yasak

   Bu sabah Resmi Gazete yayımlanan yazı aracılığı ile öğrendiğimiz Tütün ve Alkol Piyasa Düzenleme Kurumu kararı ile İçki Yılbaşı Sepeti nden kaldırılıyor. Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna ilişkin düzenleme ile karar alındı.
MHP Genel Başkan - Bisey.NET

Selim Kaptanoğlu Resmen Aday

   Alparslan Türkeş Genel Sekreter Yardımcısı Selim Kaptanoğlu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlık Adaylığını resmen açıkladı. Türk Aydınlar Vakfı tarafından düzenlenen toplantıda, konuyu duyuran yine kendisi oldu.
Doğalgaz Ulaştı - Bisey.NET

Erciyes Kayak Merkezi Isınıyor

   Kayseri Erciyes Dağı nda bulunan Kayak Merkezi ne Master Plan kapsamındaki yatırımı ile doğalgaz Erciyes Dağı na ulaştı. Erciyes Kayak Tesisine ulaşan doğalgaz Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik katılımıyla, tören ile açılışını gerçekleştirdi.
Arama Yapılıyor - Bisey.NET

TUSKON Polis Baskını Altında

   AA ( Anadolu Ajansı ) haberlerinde yer alan bilgilere istinaden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından talimat verilerek Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu ( TUSKON ) ve TUSKON a bağlı diğer federasyonların başkentteki binalarında aramalar devam ediyor.
Öğretmen Ahmet Naç - Bisey.NET

Sınıfını Baştan Yarattı

   Esenler Mehmet Akif Ersoy İlkokulu bir devlet okulu olup, öğretmen Ahmet Naç a verilen sınıfı, kendi imkanları ile baştan aşağıya değiştirdi. Sınıfının eski ve yeni resimlerini Sosyal Medya üzerinden paylaşınca büyük beğeni topladı.
ABD Tarım Dışı İstihdam - Bisey.NET

Dolar Fırlıyor, Durudurlamıyor

   Seçim sonrası Dolar biraz düştü derken, bugün ABD Tarım Dışı İstihdam açıklamalarından sonra Dolar 2,91 seviyelerine kadar çıktı ve şuanda da 2,88 TL olarak işlem görüyor.
Hava Sıcaklığı Düşüyor - Bisey.NET

İstanbul 'a Kar Yağışı Geliyor

   Pastırma yazı dediğimiz, mevsimin normal sıcaklıklarının biraz üzerinde seyretmesi ile sanki bir yaz havası varmışcasına hissettiğimiz dönem bitiyor. Bugün itibari ile Türkiye, Pastırma yazı terk ediyor ve 5-6 derece daha havalar soğumaya başlıyor. İstanbul çetin bir soğuk ile karşı karşıya kalacağa benziyor.
4 Yaralı, 2 Ölü Var - Bisey.NET

Bartın Ulus, Frenleri Boşaldı

   Dün akşam saatlerinde 5 tonluk yükle Bartın Ulus Hasanören Köyü tarafında meydana gelen kazada tomruk yüklü kamyonun, arkasında yani tomruk üstünde seyahat eden 2 kişinin devrilme sonucu tomruk altında kalmaları nedeniyle yaşamlarını yitirdi.
Şırnak Beytüşşebap - Bisey.NET

Mühimmat Ele Geçirildi

   Şırnak Beytüşşebap İlçesi bugün bir ihbar üzerine, arazide aramaya şahit oldu. Beytüşşebap İlçe Emniyet Müdürlüğü ne gelen bir telefon ile yapılan ihbarla Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü alarma geçerek ihbarın yapıldığı arazi için ekip görevlendirdi.
Hastane Kapatıldı - Bisey.NET

Şırnak Cizre 'de PKK Terörü

   PKK Terör Örgütü geçtiğimiz hafta tek taraflı ateş kes olmaz diyerek, kararını iptal etmiş ve tekrar eylemlerine devam edeceğini duyurmuştu. Bu sefer hedef bir hastane oldu, hedef polis aracıydı.
10 Kasım Ölüm Yıl Dönümü - Bisey.NET

Mustafa Kemal Atatürk Anıyoruz

   Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 10 Kasım 1938 yılında, sabah saat 09:05 'de gözlerini dünya 'ya kapatmış ve ulusunu yasa boğmuştur. Her Türk Evladı bilir ki, bir daha yer yüzüne onun gibi bir Önder Gelemeyecektir. Huzurlu Uyu ATA 'm, Biz Buradayız.
İki Büyük İlçede - Bisey.NET

İstanbul 'da Büyük Su Kesintisi

   11 Kasım Çarşamba günü sabah başlayacak olan planlı kesinti, İSKİ tarafından bildirildi. Kesintilerde iki büyük ilçede, İstanbul Boğazı karayolu tüp geçit çalışması nedeniyle tam 36 saat boyuncu bu ilçelere su verilemeyecek.
1 Ölü ve 1 Yaralı - Bisey.NET

Hakkari Yüksekova 'da Hain Pusu

   Bu sabah Hakkari Yüksekova ilçesine giriş yapmakta olan askeri konvoy ve bu konvoya eskortluk yapan polis aracına PKK mensubu terör örgütleri tarafından saldırı gerçekleşti. Saldırıda 1 Astsubay hayatını kaybetti ve 1 polis yaralandı.
Ciddi Bir Kış Geliyor - Bisey.NET

Nasa Türkiye 'yi Uyarmıştı

   Geçtiğimiz haftalarda Nasa tarafından Türkiye 'ye bu sene yaşayacağı ciddi soğuklar konusunda uyarılarda bulunmuştu ve bunu bir kere daha yineledi. Küresel ısınmada ciddi değişikler oluyor.
9 Kasım 'da Yozgat - Bisey.NET

İlk Kar Anadolu 'ya Düştü

   9 Kasım itibari ile yurdumuzun Anadolu bölgesi yılın ilk karı ile buluştu. Çankırı, Yozgat, Erzurum ve Kayseri bu sevinç ve mutluluğu yaşayan ilk bölgelerimiz oldu. Kar aniden bastırdı ve yoğunlaştı.
3 Polis Şehit Düştü - Bisey.NET

Şırnak Silopi 'de Hain Saldırı

   Şırnak Silopi İlçesi 'ne bağlı Şehit Harun Boy Mah. devriye görevi sırasında zırhlı polis aracına PKK terör örgütü mensupları teröristler tarafından saat 21:30 civarı roketatar ve uzun namlu silahlarla saldırı gerçekleşti. 3 Polis Şehit ve 1 'i ağır yaralı.
1 İşçi Öldü - Bisey.NET

PKK ; Mardin 'de Hain Saldırı

   Mardin Dargeçit İlçesi 'nde PKK terör örgütü mensupları tarafından zırhlı polis aracının geçiş yaptığı esnada bomba yüklü araç patlatıldı. Patlama sonrasında 1 kişinin hayatını kaybettiği ve polis memurunun da yaralandığı tespit edildi.
Üstü Kapalı Hakaret - Bisey.NET

Akit Atatürk 'ü Hedef Aldı

   Akit Yayın Grubuna ait Akit TV 'de dün yayınlanan bir haber ile gündeme yine damga vurdu. Akit TV Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün 77. Ölüm Yıldönümünde yayınladığı '' Zulüm 1938'de son buldu '' alt yazı ile kışkırtıcılık yarattı.
Saldırıda Şehit Var - Bisey.NET

Diyarbakır 'da 1 Teğmen Şehit

   Diyarbakır Silvan İlçesi 'nde yürütülen PKK terör örgütüne karşı operasyonda 1 teğmen şehit düştü ve 1 askerimiz yaralandı. Hendek ve Barikat operasyonu ile 8 gündür sokağa çıkma yasağı vardı.
Meteoroloji Uyardı ! - Bisey.NET

Kar ve Yağmur Uyarısı Dikkat

   Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberde, yurdumuzu yoğun kar yağışının etkisi altına gireceğine dair bilgi aktarmıştık. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu için yoğun kar uyarısı verdi.
2016 'da Yeni Proje - Bisey.NET

Minibüs, Dolmuşta İstanbulkart

   İstanbul Büyükşehir Belediyesi yaptığı basın toplantısı ile 2016 yılı içerisinde yeni yapacağı projeler hakkında bilgiler aktardı. Eminönü - Alibeyköy tramvay hattından tutun, Pierre Loti 'den Miniatürk'e teleferiğe kadar bir çok yenilikler geliyor.
Mahkeme '' Reddetti '' - Bisey.NET

Passolig Kararı, Sonuçlandı

   Taraftar Hakları Dayanışma Merkezi, Anayasa Mahkemesi 'ne dava açarak Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun 'un Passolig uygulaması olan e-bilet uygulamasına olanak sağlayan hükümlerin iptali için başvurmuştu.
Kanlı Miras Davası - Bisey.NET

Nevşehir 'de 7 Yaralı Var

   Nevşehir, dünü kanlı bitirdi ve miras uğruna iki aile birbirine taşlı, sopalı ve hatta pompalı tüfeklerle girişti. Çıkan kavgada 1 'i ağır olmak üzere 7 kişi yaralandı. İki ailenin akraba oldukları gelen bilgiler arasında yer aldı.
' Rusya Kan Ağlayacak ' - Bisey.NET

IŞİD, Rusya 'yı Tehdit Etti

   Mısır Sina Yarımadası civarlarında düşürülen Rusya yolcu uçağını IŞİD üstlenmişti. Olayın üzerinden çok geçmeden IŞİD tarafından Rusça yayınlanan bir video ile Rusya tehdit edildi '' Yakında, çok yakında okyanuslar gibi kan akacak. ''
3 Asker Yaralı - Bisey.NET

Van Erciş; PKK Terörü 1 Şehit

   Bugün sabaha karşı Van Erciş İlçesi 'ne bağlı Gergili bölgesinde devriye gezen güvenlik güçleri PKK terör örgütü ile çatışmaya girdi. Çatışma sonucunda gelen ilk kurşunlar ile 1 Astsubay şehit düştü ve 3 asker de yaralandı.
Operasyon Gerçekleşti - Bisey.NET

İstanbul 'da Terörle Mücadele

   Bu sabaha karşı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan ekipler, saat 05:30 'de düğmeye basarak farklı adreslere eş zamanlı operasyonlar ve baskınlar düzenledi.
PKK Terör Örgütü - Bisey.NET

Lice 'de Hain Pusu : 2 Şehit

   Diyarbakır Lice İlçesi 'nde Terör Örgütü PKK tarafından yola döşenen mayın infilak ettirildi. Yol güvenliğini sağlayan askeri birliklerin geçişi sırasında patlatılan mayınlar 2 askerimizin şehit olmasına neden oldu.
Mardin'e Yasak Geldi - Bisey.NET

Nusaybin ; Sokağa Çıkma Yasağı

   Mardin 'e bağlı Nusaybin İlçesi 'nde saat 21:00 'dan sonra sokağa çıkma yasağı başlıyor. Yasak ikinci bir emre kadar geçerli olup, yasağın sebebi ise PKK terör örgütü tarafından mahallere kurulan barikatlar ve kazılan hendekleri kapatmak için alındığı yönünde duyuruldu.
PKK Roketatarlı Saldırı - Bisey.NET

Şırnak İdil 'de Çatışma Çıktı

   Şırnak İdil İlçesi 'nde devre görevini yerine getiren polis ekibine PKK mensubu terör örgütlerince, roketatarlı saldırı gerçekleşti. Gerçekleşen saldırıya karşılık veren polis ile aralarında çatışma çıktı.
Şırnak 'da Yasaklandı - Bisey.NET

Cizre ; Sokağa Çıkma Yasağı

   Dün Diyarbakır Nusaybin 'de sokağa çıkma yasağı ilan edilirken bugünde Şırnak Cizre 'den geldi bir haber. Bugün saat 21:00 itibari ile Şırnak Cizre 'de sokağa çıkma yasağı, ikinci bir emre kadar geldi. Duyuru Valilik tarafından açıklama yapıldı.
IŞİD Saldırıyı Üstlendi - Bisey.NET

Fransa Paris Kan Gölüne Döndü

   Fransa başkenti Paris 'de yaşanan terör olayları sonucunda olağanüstü hal ilan edildi. Yaşanan katliamların ardından son belirlemelere göre ölenlerin sayısı 128 olarak belirlendi. Saldırılar sonucu 99 kişi ağır olmak üzere 180 kişinin de yaralandığı gelen bilgiler arasında yer aldı.
İstanbul ve Ankara 'da - Bisey.NET

Samanyolu Binalarını Sattı

   Samanyolu TV İstanbul ve Ankara binalarının satıldığı açıklandı, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Halk TV 'de konuk olduğu Gürkan Hacır 'ın Şimdiki Zaman programında tepki gösterdi.
Ülke İsimleri Yazıldı - Bisey.NET

G20 Zirvesi 'nde Bir İlk

   G20 Zirvesi ev sahipliğini bu yıl Türkiye üstlendi, gerçekleştirilen zirve öncesinde aile fotoğrafında büyük bir değişiklik gerçekleştirilerek ülke bayrakları yerine, ülke isimleri yazıldı.
İstanbul 'da Hissedildi - Bisey.NET

Marmara Açıklarında Deprem

   Akşam saat 17:30 civarlarında Marmara açıklarında meydana gelen deprem büyük korku yarattı. İTÜ ( İstanbul Teknik Üniversitesi ) Öğretim Üyesi Okan Tüysüz yaptığı açıklamalarda, depremin şiddetinin 4.2 olduğunu ve daha büyük olabilecek depremi tetiklemeyeceğini dile getirdi.
Merkez Üssü Ege Denizi - Bisey.NET

4.2 Büyüklüğünde Deprem Oldu

   Dün gerçekleşen İstanbul depremi sonrasında da oluşan artçı depremler mi tetikledi bilinmez fakat Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından ilk belirlemelere göre saat 05:00 'de yerin 12 kilometre altında gerçekleşti.
Trafik Felç : 6 Yaralı - Bisey.NET

TEM 'de Zincirleme Kaza

   Sabah 06:15 saatlerinde meydana gelen zincirleme kazaya karışan 3 kamyon, 1 otomobil, 1 yolcu otobüsü, TEM 'in trafiğe kapanmasına neden olurken de 6 kişinin yaralanmasına sebep oldu. Trafik 2,5 saat sonra normale dönebildi.
Yunanistan İyonya 'da - Bisey.NET

6.8 Büyüklüğünde Deprem Oldu

   Marmara ve Ege Denizleri üzerinde gerçekleşen son 24 saat içinde ki depremlerin, büyük istanbul depreminin '' Kuzey Anadolu Fay Hattı '' gerçekleşebilir mi sorusunu akıllara getirdi. İlk ölçüm 6.7 olarak belirlendi fakat ikinci ölçümde 6.8 dendi.
Qute Türkiye 'de Satışta - Bisey.NET

Bajaj En Ucuz Aracı Üretti

   Yerli otomobil üretimi ve durumu hala tartışıla dursun, Hint firması Bajaj şirketi dünyanın en ucuz aracını üreterek ilk satışını Türkiye 'de yapmayı hedefliyor. Önümüzde ki hafta ise satışa çıkması planlanıyor.
Beklenen Lodos Sebebiyle - Bisey.NET

THY Seferleri İptal Oldu

   Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıda Ege, Marmara, Batı Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgeleri hafta sonu için fırtına alarmı verdi. Bu uyarıyı dikkate alan Türk Hava Yolları ( THY ) 'de bir çok seferini iptal etti. Uyarıya İGDAŞ tarafından da değinildi.
Lodos ve Fırtına Gidiyor - Bisey.NET

İstanbul; Dikkat Sağanak Yağış

   Meteoroloji Genel Müdürlüğü bugün gün içerisinde gerekli uyarıları yaptı ve Çarşamba günü itibari ile yurt genelinde hava sıcaklıkları 4 ila 8 derece mevsim normallerine göre yüksek seyredecek. Marmara, Batı Karadeniz ve Ege 'de sağanak yağış bekleniyor.
İsmail Aydın Vefat Etti - Bisey.NET

Kurtlar Vadisi Pusu Süha Tarık

   Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin sevilen karakterlerinden olan Süha Tarık 'ı canlandıran İsmail Aydın, dün sabah geçirdiği ani bir kalp krizi sonucu vefat etti. Haberi izleyiciler ile Pana Film paylaştı.
Bursa Motosiklet Kazası - Bisey.NET

Lodos Bir Can Daha Aldı

   Pazar günü akşam saatlerinde şiddetini arttıran lodos ve fırtına nedeniyle hakimiyetini kaybetmesi sonucu motosiklet sürücüsü istinat duvarına çarptı. Olayı gören, yoldan geçen sürücüler ilk müdahaleyi yaptı.
Silahlı Saldırı Yapıldı - Bisey.NET

Adana Seyhan Polis Karakolu

   Adana Seyhan bulunan Denizli Polis Merkezi bu sabah kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından karakola uzun namlulu silahlar ile ateş açıldı. Polis 'in hızlı karşılık vermesi ile çatışma yaşandı.
Polis Müdahale Etmiyor - Bisey.NET

Mardin Derik; PKK Hendek Kazıyor

   PKK Mardin Derik İlçesi merkezinde Hendek kazısı yapıyor, dağ kadrosundan olduğu iddia edilen 30-40 kişilik bir grup terör örgütü mensupları Kadircan ve Destina Caddelerinde akşam saat 17:30 'dan itibaren hendek kazamaya başlamış.
Bağcılar'da Maskeli Kişi - Bisey.NET

PTT Evren Şubesi Soyuldu

   İstanbul Bağcılar İlçesi 'ne bağlı olan PTT Evren Şubesine bugün saat 17:30 sıralarında yüzü maskeli biri tarafından silahlı soygun girişimi gerçekleştirildi. Şube görevlisini silahla etkisiz hale getirerek, kasada bulunan 18 bin türk lirasını aldı ve izini kaybettirerek kaçtı.
1 Ocak 2016 'dan Sonra - Bisey.NET

Rusya Vizesiz Girişi Durdurdu

   Rusya ile Türkiye arasında ki tartışma krizi gün geçtikçe artıyor ve sinirler gerilmeye başlıyor. Rusya Dışişleri Bakanı Sergev Lavrov yaptığı açıklama ile 1 Ocak itibari ile ülkelerine vizesiz seyahati askıya aldıklarını söyledi.
10 Aralık 'tan Sonra - Bisey.NET

İstanbul 'a Beklenen Kar Geliyor

   Türkiye, soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girmeye başladı. Havaların gittikçe soğuması ve biranda yaşanan sıcaklık düşüşlerinden kaynaklanan yağışların İstanbul için kar yağışının görüneceği açıklandı.
Sezer İnanoğlu Aranıyord - Bisey.NET

Sezercik Beykoz 'da Yakalandı

   Ekim ayında sonuçlanan dava sonrasında Sezer İnanoğlu hakkında ki suçlamalardan dolayı 5 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezasına çarptırıldı. Sonuçlanan haber ile birlikte Sezer İnanoğlu hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
AKP Toplantısı Nedeniyle - Bisey.NET

Ankara 'da Yollar Yarın Kapalı

   05 Aralık 2015 Cumartesi günü gerçekleşecek AKP Genel Merkez Kadın Kolları Olağan Kongre nedeniyle, Ankara 'da bazı yollar trafiğe kapalı olacak. Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından bildirilen yazılı açıklama ile konuya dikkat çekildi.
Maltepe İlçesinde - Bisey.NET

İstanbul 'da Bomba Alarmı

   İstanbul Maltepe 'de bulunan çalıntı bir araç içerisinde yapılan araştırmada bomba ve silahlar ele geçirildi. Henüz detaylı bilgiye ulaşamayan polis, araştırmalarını devam ettiriyor.
Rehineler ve Yaralı Var - Bisey.NET

Ordu Fatsa 'da Kuyumcu Soygunu

   Ordu Fatsa 'da bir kuyumcuya giren yüzü maskeli 2 soyguncu, 1 kişiyi yaraladı ve 3 kişiyi de rehin aldı. Polise bildirilen ihbar sonucu cadde yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Rehineleri ikna etme çabası sürüyor.
3 Asker Şehit Oldu - Bisey.NET

Sur ve Cizre 'de Çatışma Çıktı

   Şırnak Cizre ve Diyarbakır Sur ilçelerinde PKK terör örgütü mensupları ile çatışmaya giren güvenlik güçleri 3 şehit verdi. Diyarbakır ve Şırnak 'da sokağa çıkma yasakları devam ediyordu. Şehitlerimizin dışında, yaralılarımızda var.
Dün Seçilmişti ve Bugün - Bisey.NET

CHP İlçe Başkanı Vefat Etti

   CHP Besni İlçe Kongresi 'nde gerçekleşen başkanlık seçimlerinde Hüseyin Keleş, rakibi Zeki Ketteoğlu 'na büyük fark atarak tekrar başkanlık koltuğuna oturmuştu. Bugün sabaha doğru ise acı haberi geldi.
4 Kuruş İndirim - Bisey.NET

Benzin 'de Bir İndirim Daha

   7 Aralık Pazartesi günü Benzin 'e yapılan 8 Krş. indirim sonrasında, bugün tekrar bir indirim haberi daha alan Benzin 4 Krş. 'luk bir indirimle bu gece yarısından sonra pompalarda geçerli olacak.
Hendek Operasyonunda - Bisey.NET

Mardin Nusaybin 2 Polis Şehit

   Mardin Nusaybin İlçesi 'ne bağlı Fırat Mahallesi 'den sokağa çıkma yasağı devam ederken, PKK terör örgütü tarafından açılan hendekleri kapatmak için operasyon gerçekleştiren güvenlik güçlerine ateş açıldı. 2 Polis Şehit Oldu.
Elazığ 'dan Hissedildi - Bisey.NET

Malatya 'da 4.6 Şiddetinde Deprem

   Kandilli Rasathanesi Boğaziçi Üniversitesi 'nden alınan veriler neticesinde Merkez üssü Malatya Hekimhan İlçesi 'nde meydana gelen deprem 4.6 büyüklüğünde olup saat 11:03 'te gerçekleşti. Deprem Elazığ 'dan hissedildi.
Sur İlçesi Bomba İmha - Bisey.NET

Diyarbakır 'da 1 Polis Şehit

   Diyarbakır Sur İlçesi 'nde sokağa çıkma yasağı devam ederken, PKK terör örgütü tarafından Kurşunlu Camii yakınlarında tuzaklanan bombayı imha etmek üzereyken teröristin Kanas tüfeği ile keskin nişancı tarafından vuruldu.
46 Yaşında ki Kadın - Bisey.NET

14 Yaşındaki Çocukla Cinsellik

   Londra 'da meydana gelen olayda, Amanda Lockhart ( 46 ) kendisinden 32 yaş küçük olan 14 yaşında ki çocukla cinsel ilişkiye girmesi gündemi sarstı. Lockhart kendisini enteresan şekilde savundu ve '' 17 yaşında diye biliyordum '' dedi.
Sur 'da Ortalık Karıştı - Bisey.NET

Diyarbakır 'da 2 Kişi Öldü

   Diyarbakır Sur İlçesi 'nde sokağa çıkma yasağı devam ederken, HDP ve DBP 'nin yaptığı protesto çağrısı üzerine olaylar çıktı, ortalık karıştı. Gerçekleştirilecek protesto yürüyüşüne, polis izin vermeyince ortalık karıştı.
Adliye Önünde Alarm - Bisey.NET

Çağlayan Adliyesi Şüpheli Araç

   Bugün öğlen saatlerinde Çağlayan Adliyesi önünde, anahtarı üzerinde olan bir aracın terk edilerek bırakıldığı ihbarı üzerine polis alarma geçti. Şüpheli araç, bomba imha ekiplerince incelemeye alındı.
Biri Emniyet Müdürü - Bisey.NET

Diyarbakır Silvan 'da 3 Şehit

   Diyarbakır Silvan İlçesi 'nde Oğuzlar Mevkii 'nde PKK terör örgütlerince yola döşenmiş olan patlayıcıyı zırhlı polis konvoyu geçişinde uzaktan kumanda aracılığıyla infilak ettiler. 3 Polis Şehit ve 2 Polis Yaralı.
Sokağa Çıkma Yasağı Var - Bisey.NET

Şırnak Cizre 'de Uzman Şehit

   Şırnak Cizre 'de sokağa çıkma yasağı devam ederken, gerçekleştirilen operasyonlar esnasında PKK Terör Örgütü tarafından roket atar ve uzun namlulu silahlar ile saldırı gerçekleşti ve 1 uzman çavuş şehit oldu.
HDP 'liler Cizre 'de - Bisey.NET

Şırnak 'ta Yürüyüşe Polis Engeli

   Halkların Demokratik Partisi ( HDP ) Şırnak 'ta devam eden sokağa çıkma yasağını Cizre ve Silopi 'ye doğru, protesto etmek için yürüyüş kararı aldı. Polis engeline takılan protestocular, ısrar edince olanlar oldu.
TFI Bankası Görevli - Bisey.NET

Sapphire AVM Satışa Çıkarıldı

   Sapphire Alışveriş Merkezi 'nin satışı hakkında gerekli detayları Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı açıklamasını gerçekleştirdi. Satış konusunda Katar 'lı Barwa Bank 'ın yatırım bankası olan TFI görevlendirildi.
Saldırı Olma İhtimali Var - Bisey.NET

Sabiha Gökçen 'de Patlama

   Sabiha Gökçen Havalimanı 'nda gerçekleşen sabaha karşı patlama ile çok sayıda ambulans, iftaiye ve ambulans sevk edildi. Patlamanın sebebi henüz bilinmiyor, saldırı ihtimali de göz önünde bulunduruluyor. 2 Kişinin yaralandığı öğrenildi.
Şırnak 'ta Çatışma Çıktı - Bisey.NET

Uzman Çavuş Şehit Düştü

   PKK ile Güvenlik Güçleri arasında çıkan çatışma, dün Şırnak Cizre 'de yaşandı. Çok sayıda teröristlerin etkisiz hale getirildiği çatışmada, Jandarma Uzman Çavuş Ufuk Fesli ( 24 ) Şehit düştü.
Yoğun Kar ve Tipi Geliyor - Bisey.NET

İstanbul 'da Kar Yağışı Başlıyor

   Türkiye 'de etkisini sürdüren güneşli günler yerini yoğun bir kar yağışına bırakıyor ve yılbaşına sert bir tipi ve kar ile giriş yapıyor. İstanbul 'da beklenen kar yağışı Çarşamba günü öğleden sonra başlıyor.
Uzman Çavuş Yaralandı - Bisey.NET

PKK 'dan Şırnak 'ta Hain Pusu

   Uzman Çavuş Ahmet Yaşar, PKK terör örgütleri tarafından haince bir pusuya düşürülerek çapraz ateş altına alındı ve Uzman Çavuş ağır yaralı olarak kurtuldu. Alışverişten evine dönüyordu.
2 Kişi Yakalandı - Bisey.NET

Ankara 'da 2 Canlı Bomba

   Yılbaşı öncesi eylem yapma planları içerisinde olan 2 canlı bomba, Ankara Polisi tarafından eylem gerçekleştirilmeden kıskıvrak yakalandı. Türkiye 'ye Suriye 'den giriş yaptıkları öğrenildi.
Beyazıt Öztürk Şaşırdı - Bisey.NET

Beyaz Show 'da Propaganda

   08 Ocak tarihinde Beyazıt Öztürk 'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show programına, telefon ile bağlanarak konuk olan Ayşe Çelik isimli bir bayanın konuşmasına başlamasıyla PKK Propagandası yaptığı öne sürüldü.
10 'un Üzerinde Ölü Var - Bisey.NET

Sultanahmet 'te Canlı Bomba

   Bu sabah saat 10:20 sıralarında gerçekleşen, polis aracına yönelik canlı bomba patlaması sonucu Sultanahmet Dikilitaş meydanında 10 kişinin üstünde ölü ve yaralıların olduğu bilgisi polis telsizinden yapılan anons ile öğrenildi.
4 Krş Zam Sonrasında - Bisey.NET

Motorin 'e 7 Krş Zam Geldi

   Bu gece itibari ile zamlı fiyatı geçerli olacak motorin 10 Krş. indirimin ardından aldığı 4 Krş. ve 7 Krş. zamlar ile birlikte, yapılan indirim üstüne çıktı. Petrol varil fiyatları düşmeye devam ediyor.
Soruşturma Devam Ediyor - Bisey.NET

Bakırköy de Bombalı Araç Alarmı

   65 AZ 107 Van plakalı aracın Bakırköy İstanbul Caddesi üzerine park halinde bırakılması ve alışveriş merkezine sadece 100 metre kadar uzakta olması, polisi alarma geçirdi. Geniş güvenlik önlemleri alındı.
Yurdun Geneli Yağışlı - Bisey.NET

Meteoroloji `den Uyarı Geldi

   Başta İstanbul olmak üzere, yurdun geneli yer yer sağanak yağışlı ve karla karışık yağmur şeklinde olacak. Olumsuz hava koşulundan İzmir sadece etkilenmeyecek.
Artık Yıl Nedir ? - Bisey.NET

29 Şubat Geldi yani Artık Yıl

   Gregoryen Takvim `ine göre 365 gün yerine 366 gün olan yıldır Artık Yıl. Her dört yılda bir takvimlerde yerini alan bugün doğanlar, kendilerini şanslı görerek özel bir günde doğduklarını söylerler.
Çeyrek Altın Ne Kadar ? - Bisey.NET

Altın Son Zamanların Zirvesinde

   Altın fiyatları son zamanların zirvesine dayanmış durumda ve gramı neredeyse 120 TL olmak üzere. Şu sıralar Çeyrek Altın Fiyatı ise 195 TL oldu. Uluslararası piyasada yükselişe geçen spot altın fiyatları yurtiçine de yansıdı.
Türksat Bünyesinde Yok - Bisey.NET

Bengü TV `de Kapatıldı

   Bugün ve Kanaltürk gibi kanalları bünyesinden çıkartan Türksat, bir kanalı daha bünyesinden çıkartma kararı aldı ve Bengü TV ` de yayından kaldırıldı. Genel Yayın Yönetme ise açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.
Yağmur Yurt Genelinde - Bisey.NET

Sıcaklıklar 8 Derece Düşüyor

   Yaz geldi derken, yağmurlu havanın etkisi altına giriyor yurdumuz. Batı kesimlerde yağmur etkisini göstermeye başlarken, hava sıcaklıkları 8 derece birden düşüş gösterecek.
Servislerin Plaka Eylemi - Bisey.NET

E-5 Kartal `da Trafik Durdu

   Plaka tahdidi için servisçiler eylem yapma kararı aldılar ve Kartal `da trafiği çift yönlü olarak an itibari ile durdular. Ellerinde kırmızı kart ile slogan atıyorlar.
Bayrampaşa `da Yaşandı - Bisey.NET

Çevik Kuvvet `e Saldırı

   Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne bombalı saldırı ve silahlı saldırı gerçekleşti. Saat 10:00 sularında gerçekleşen saldırıda iki kadın olay yerine taksi ile intikal ettikleri öğrenildi.
Gözaltına Alımlar Var - Bisey.NET

Boydak Holding`de Arama Yapıldı

   Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada, `` FETÖ / PDY `` tarafına finansman sağladığı için Boydak Holding `e operasyon düzenledi.
Lojmanlara Saldırı - Bisey.NET

Mardin Nusaybin`de 2 Şehit Var

   Terörizm durdurulamaz bir hal aldı, dün İstanbul `da gerçekleşen 4 farklı saldırı sonrasında, bugünde Mardin Nusaybin `de 2 Şehit ve 14 Yaralı var.
6. Sulh Ceza Hakimliği - Bisey.NET

Zaman Gazetesi Kayyum Ataması

   Zaman Gazetesi Kayyum ataması için sosyal medya twitter fenomeni Fuat Avni tarafından daha 15 saat önce yazılmıştı ki, olanlar oldu ve söylenenler gerçek çıktı.
Hakkari Yüksova `da - Bisey.NET

Dağlıca Hudut Tabur`una Saldırı

   Hakkari Yüksekova `da olan Dağlıca Hudut Tabur Komutanlığı `na PKK yanlısı terör örgütü mensuplarınca ateş edildi. Saldırı karşılık bulurken, bölgede operasyon için alarm verildi.
Atamalar Tamamlandı - Bisey.NET

Cihan Haber Ajansı`na Kayyum

   Zaman Gazetesi `ne Kayyum ataması gerçekleşmesinin hemen ardından Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş. `de Kayyum `dan nasibini aldı. 1. Sulh Hakimliği İstanbul Başsavcılığı kararı verdi, Zaman ile aynı Kayyumlar atandı.
Kimliği Belirlenemedi - Bisey.NET

Haliç Köprüsü`nde İntihar

   Haliç `te bulunan metro geçiş köprüsü üstünde, henüz kimliği tespit edilemeyen 19-20 yaşlarında ki gencin atlayarak intihar ettiği tespit edildi.
Dünde 8 Krş. Gelmişti - Bisey.NET

Benzin`e 6 Krş. Zam Daha Geldi

   Dolar `da ki dalgalanma ile dolar `ın değeri düşerken, benzin fiyatlarının yükselişi vatandaşı çileden çıkarttı. Daha dün 8 Krş. zam gelen Benzin `e, bu gece itibari ile geçerli olmak üzere 6 Krş. daha zam geldi.
Mahkûm Firar Etti - Bisey.NET

Okmeydanı Hastanesi`nde Kaçak

   Bugün saat 15:00 civarlarında olay Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi `ne Jandarma konvoyu ile gelen mahkum, eli silahlı iki kişi tarafından kaçırıldı. Mahkum kaçmayı başardı.
Mülteci Fonu Türkiye `de - Bisey.NET

3 Milyar Euro `nun İlk Partisi

   AB ( Avrupa Birliği ) ile Türkiye `nin anlaşmaya vardığı, mültecileri geri alım için tahsil edilecek 3 Milyar Euro `nun ilk partisi Türkiye `ye giriş yaptı. Geri kabul anlaşması çerçevesinden ilk sıra Yunanistan Adaları `nın.
Barajlar İyi Durumda - Bisey.NET

Son Yılların En Sıcak Yazı

   Geçmiş 80 yılın en sıcak yazı bu sene yaşanacağı düşünülmektedir. Türkiye `de ki barajların doluluk durumu geçen seneye nazaran yüzde 8,5 arttı
Sokağa Çıkma Yasağı Geldi - Bisey.NET

Yüksekova & Nusaybin `de Yasak

   Hakkari Yüksekova ve Mardin Nusaybin `de başlayacak olan sokağa çıkma yasağı, bugün itibari ile Yüksekova `da 13 Mart 22:00 `da başlayacak. Nusaybin `de ise sokağa çıkma yasağı ise 14 Mart 00:00 `de başlayacak.
37 Can Kaybı 125 Yaralı - Bisey.NET

Ankara Patlamasının Bilançosu

   Ankara `nın kana bulanmasına sebep olan 37 canımızı kaybettiğimiz ve 125 kişininde yaralanması ile sonuçlanmasına sebep olan o canlı bomba `nın ismi açıklandı. Türkiye KAN AĞLIYOR !
Bomba İmha Uz. İnceliyor - Bisey.NET

Boğaziçi Köprüsü KAPATILDI

   İstanbul `da Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası `nı bağlayan birinci köprü olarak bilenen Boğaziçi Köprüsü, köprü üzerinde terk edilerek bırakılan şüpheli bir araç nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bomba imha uzmanları olay yerinde.
Hesapları Nasıl Çaldı ? - Bisey.NET

iCloud, Hacker Yakalandı

   `` Celebgate`` Şantajcısı 36 yaşındaki Ryan Collins yakalandı ve suçunu itiraf etti. iCloud Hacker olarak da bilinen Ryan başta Jennifer Lawrence, Kim Kardashian gibi ünlüler olmak üzere bir çok iCloud hesabını çalmıştı.
Şehitlerimizi Anıyoruz - Bisey.NET

Çanakkale Geçilmez - 18 Mart

   Tam 101 Yıl önce bugün Çanakkale toprakları üzerinde, Vatan toprağı savaşında Şehit düşen Yiğitlerimizi Anıyoruz bugün. Çanakkale Zaferi `ni 18 Mart 1915 `de Karadan Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kazandık. Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz.
Ölü ve Yaralı Var - Bisey.NET

İstiklal Caddesi `nde Patlama

   Taksim İstiklal Caddesi `nde meydana gelen patlamada, canlı bomba olduğu düşünülen bir kişinin kendini infilak ettirmesi ile olay yerinde 2 kişinin öldüğü 7 kişininde yaralandığı ilk gelen bilgiler arasında yer aldı.
DNA Sonucu Kesinleşti - Bisey.NET

Mehmet Öztürk Canlı Bomba

   Dün gerçekleşen Taksim İstiklal Caddesi Canlı Bomba saldırısını gerçekleştiren kişinin kimliği netlik kazandı. Teröristin 24 yaşında ki ( 1992 doğumlu ) Mehmet Öztürk olduğu DNA testi sonucunda da netleşti.
Kameralardan Görüntüler - Bisey.NET

Brüksel Havalimanı Patlama Anı

   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan terör saldırıları açıklamasında `` Brüksel`de veya AB`nin herhangi bir şehrinde bu bombaların patlamaması için hiçbir sebep yok `` sözlerinden sonra Brüksel Havalimanı `nda canlı bomba patladı.
Zırhlı Araç Patlatıldı - Bisey.NET

Mardin Nusaybin `de Saldırı

   Mardin Nusaybin İlçesi `nde PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain saldırı sonrasında zırhlı aracın geçişi esnasında, bomba patlatıldı. Patlama sonrasında ki ilk belirlemelere göre yaralı ve şehit var.
Minibüs Çevresinde Önlem - Bisey.NET

Mecidiyeköy `de Bomba Paniği

   Şüpheli listesinde bulunan minibüs, Mecidiyeköy `de polis tarafından çevrilerek, minibüs içerisinde bulunan 2 kişide gözaltına alındı. Bomba olayına karışabileceği ihtimali bulunan araç Okmeydanı Darülaceze Caddesi `nde çevrildi.
27 Mart 2016 Pazar Günü - Bisey.NET

Yaz Saati Uygulaması Ne Zaman?

   Türkiye `de diğer dünya ülkeleri gibi yaz saati uygulamasına 26 Mart Cumartesi gününü Pazar gününe bağlayan gece saat 03:00 `te 1 saat ileri alınacak. Böylelikle saatlerimiz o an itibari ile 04:00 olacak.
2 Kişi Yaşamını Yitirdi - Bisey.NET

Devlet Hastanesinde Göçük

   Denizli Çivril İlçesi `nde bulunan bir Devlet Hastanesi `nin inşaatı sırasında göçük gerçekleşti ve gerçekleşen göçük sonucunda ise ilk belirlemelere göre 2 işçinin yaşamını kaybettiği belirlendi.
1 Uzm. Çavuş Şehit Düştü - Bisey.NET

Mardin Nusaybin `de Şehit

   Mardin Nusaybin İlçesi `nde devam eden operasyonlar neticesinde, PKK terör örgütü mensupları olduğu tespit edilen teröristler roketatar ile saldırıda bulundu ve 1 Uzman Çavuş Şehit düştü, 2 Uzman Çavuş yaralandı.
Bu Gece Geçerli Olacak - Bisey.NET

Benzin ve Motorin Zamlandı

   Dolar `ın TL karşısında değer kaybetmesi motorin ve benzin litre fiyatına çok fazla etkisi olmaması ile birlikte Brent Petrol varil fiyatlarının 40$ `ın üzerine çıkmasıyla motorin ve benzine zam geldi. Dünyanın en pahalı yakıtını satan ülke ünvanını korumaya devam ediyor.
PKK Tarafından Saldırı - Bisey.NET

Mardin Nusaybin `de Şehit Var

   Mardin Nusaybin İlçesi `nde sokağa çıkma yasağı devam ediyor, bugün gerçekleşen PKK mensupları teröristleri tarafından saldırı sonucu çıkan çatışmada 1 Uzman Onbaşı Şehit Düştü. Operasyon devam ediyor.
Apple And Muhammad Ali - Bisey.NET

Apple, Muhammed Ali Unutmadı !

   Apple Dünyanın en iyi boksörü olan Muhammed Ali ile ortak yaptıkları bir reklam sayesinde yolları kesişti. Dünyanın en iyi akıllı telefon üreticisi olan Apple COM USA ünlü boksör ü Unutma !
Emniyet Genel Müdürlüğü - Bisey.NET

Mardin Midyat Bombalı Saldırı

   Henüz daha dün İstanbul - Vezneciler `de gerçekleştirilen bombalı saldırı sonrası Mardin Midyat Emniyet Genel Müdürlüğü `ne yapılan bombalı araç saldırısı 1 saat önce gerçekleşti. Patlama sonucunda çok fazla yaralı olduğu ve patlamanın olduğu bölgeye ambulansların sevk edildiği belirlendi.
Adliye Lojmanlarına - Bisey.NET

Tunceli Ovacık Terör Saldırısı

   Tunceli Ovacık terör saldırısı sonucu Adliye Lojmanlarında çok sayıda yaralı olduğu gelen ilk bilgiler doğrultusunda. Saat 13:30 civarlarında gerçekleşen saldırı ile bomba yüklü bir aracın patlatıldığı öğrenildi.
Hababam Sınıfı Annesi - Bisey.NET

Adile Naşit Rahmetle Anıyoruz

   Adile Naşit ( Adela özcan ) Yeşilçam filmleri `nin en özel insanı, şirin insanı ve neşeli annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Yeşilçam `da bir çok filmde rol almış ve tiyatro ile dizide de rol almıştır.
Terör Canlı Bomba - Bisey.NET

Atatürk Havalimanı `nda Saldırı

   Patlama Anı görüntülendi ve akşam saat 22:00 sularında gerçekleşen Atatürk Havalimanı `na gerçekleşen terör saldırısı, dış hatlar terminaline intikal eden ilk teröristin etrafa kalaşnikof ile ateş açarak başlattığını ve sonrasında ise üzerinde bulunan bombayı patlatarak daha büyük bir darbe vurduğu gelen ilk bilgiler arasında yer aldı.
Bomba Yüklü Araç - Bisey.NET

Van `da Terör Saldırısı

   Van Gürpınar İlçesi Güzelsu Mah. giriş kısımında ki Jandarma Karakolu bu akşam saatlerinde PKK terör örgütü tarafından bomba yüklü araç ile saldırı aldı. Haber henüz geldi ve yaralıların olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.
Çok Sayıda Şehit Var - Bisey.NET

Türkiye `de Askeri Darbe Girişimi

   15 Haziran 2016 Tarihinde TSK tarafından gerçekleştirildiği iddia edilen darbe girişimi, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin Anadolu `dan Avrupa `ya geçişini Tank ile kapatması sonucunda başladı. Yaşananlar Türk halkını tedirgin etmiş ve tam bir kaos ortamı yaşandı. Yaşanan bu olay ile Şehit sayısı 161 olarak açıklandı.
Giriş Çıkışlar Durduruldu - Bisey.NET

TBMM Binasında Sıcak Dakikalar

   Gelen ilk bilgiler doğrultusunda TBMM binasının giriş çıkışları tamamen durdurulurken, ana giriş kapıların önüne ise iş makineleri ve otobüsler ile barikat oluşturuldu. Meclis binası tamamen tahliye ediliyor. Alınan ilk bilgilere göre darbe girişimimin devam edeceği yada bir bomba alarmı verildiği yönünde.
Belgeleri Açıklayacağız - Bisey.NET

WikiLeaks Türkiye `yi Uyardı

   WikiLeaks Resmi Sosyal Medya Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Türkiye `ye ait 100 Binden fazla belgeyi yayınlayacağını bildirdi. Yayınlanacak belgelerin ise Türkiye `de ki siyasi güç ile alakalı olduğunu yazdı.
BOMBA Alarmı Verildi - Bisey.NET

Fransa Konsolosluğu UYARDI

   Fransa Konsolosluğu tarafından yayınlandığı öğrenilen bir uyarı yazısı ile 20 Temmuz 2016 tarihi için istanbul `da 19 farklı noktada bomba patlamasının olabilme ihtimali olduğu bilgisi edinildi. Belirlenen noktalara dikkat edilmesinde fayda var.
Paypal BDDK ile Görüştü - Bisey.NET

Paypal Türkiye `ye Geri Dönüyor

   Paypal Türkiye `ye geri dönüyor ve BDDK ile geçtiğimiz hafta yaptığı görüşme neticesinde geri adım atarak, Türkiye `de bulunması gereken sunucuları Türkiye `ye taşıyacağını bildirdi. Böylelikle gelecek yıl içerisinde tekrar aktif olmayı hedefliyor PayPal Türkiye `de.
22 - 24 Krş Arasında - Bisey.NET

Benzin `e Kalıcı öTV Vergi Zam

   Benzin `e Kalıcı öTV Vergi Zam geldi ve vatandaş öfkeye döndü. Kalıcı olması ve öTV Vergi ile geldi, şuanda sadece benzinli araç için geçerli olan bu zam yakın zamanda mazot içinde gelebilir.
Yaz Saati & Kış Saati - Bisey.NET

Yaz Saati & Kış Saati Uygulaması Dönemi Bitti

   Yaz Saati & Kış Saati Uygulaması Dönemi Bitti ve artık Türkiye `de rahat bir nefes aldı. Değişen Yaz Saati & Kış Saati uygulamaları nedeniyle çok fazla karmaşıklık yaşanan ülkemizde bu yıl itibariyle bitiyor.
4 ila 10 Derece Azalıyor - Bisey.NET

Hava Sıcaklıkları Düşüyor

   Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü tarafından sel baskınlarına karşı vatandaşların dikkatli olması gerektiği yönünde bilgi geldi. Batı bölgelerden başlayacak olan yağışın bu akşam saatleri itibariyle başlaması bekleniyor.
Numan Kurtulmuş Açıkladı - Bisey.NET

OHAL 3 Ay Daha Uzatıldı !

   Türkiye `ye 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen Darbe teşebbüsü sonrası alınan OHAL ( Olağanüstü Hal ) kararının alınmıştı ve alınan bu OHAL kararı 19 Temmuz 2016 tarihinde, saat 01:00 `de son bulacaktı. Fakat öyle olmadı.
Anonslar Yapılıyor - Bisey.NET

Marmaray `da Teknik Arıza !

   Marmaray `da gerçekleşen son zamanlarda ki arızalar ve sorunlar vatandaşı tedirgin etmeye başladı. Bugün Marmaray internet sitesi üzerinden yapılan bilgilendirmede `` Seferler gecikmeli olarak gerçekleşiyor `` olarak yayınlandı.
Eğitim Sistemi Değişiyor - Bisey.NET

Sabahçı - Öğlenci Kalkıyor !

   Başbakan Binali Yıldırım 2017-2019 orta vadeli eğitim programı kapsamında öğrencilerin sabahçı - öğlenci olmayacaklarını, tam gün okula gideceklerini açıkladı. Tam gün eğitim sistemi ile birlikte okul öncesi eğitim ile yabancı dil eğitimine de değindi.
Kontrol Noktasına Saldırı - Bisey.NET

Şemdinli Durak Karakoluna Saldırı

   Şemdinli Yüksekova Durak Jandarma karakoluna bomba yüklü araç ile PKK terör örgütü tarafında saldırı gerçekleşti. Bomba yüklü araç ile kontrol noktasına erişmesi sonucu aracı infilak ettirdi.
Haber Son Dakika - Bisey.NET

istanbul `da Deprem Alarmı

   Bu sabah saatlerinde gerçekleşen deprem ile istanbul yine sallandı. Gelen verilen doğrultusunda depremin merkez noktası Ereğli `den 120 KM uzaklıkta kuzeybatı olduğu öğrenildi. Depremin şiddeti ise 5.0 olarak ölçüldü.
Ulu Önder `imizi UNUTMADIK ! - Bisey.NET

1o Kasım 1938 Atatürk `ü ANIYORUZ

   10 Kasım 1938 yılında Türkiye `nin kurucusu ve Cumhuriyet `i ilan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk `ü Saygı ve Sevgi ile ANIYORUZ, unutmadık ve unutturmayacağız !
Google Neden Yavaşladı ? - Bisey.NET

Facebook Twitter ve Youtube

   Başlangıçta Twitter, youtube ile yavaşlama başladı ve hemen akabinde Google durakladı. Facebook yavaşladıktan sonra ise gerçek anlaşıldı. Türkiye `de yine internet neden yavaşladı sorusu gündeme geldi.
İstanbul `da da Kar Var - Bisey.NET

Kar Yağışı Uyarısı !

   Kış geldiğinde akla ilk gelen sorulardan birisi olan `` Kar ne zaman yağacak `` olur ve yurdumuzun büyük bir bölümünü esir alan kar yağışı artık Meteoroloji tarafından yapılan açıklama ile `` istanbul `a ne zaman kar yağacak `` sorusunun yanıtı cevap buldu.
Son Dakika Haber - Bisey.NET

AKOM Uyardı, Yoğun Kar Yağışı

   Meteoroloji Genel Müdürlüğü `nden sonra AKOM `da `` yoğun kar yağışı `` için uyarı yayınladı. Çarşamba gecesi başlayıp, Perşembe günü yoğunluğunu fırtına ile arttıracak olan kar yağışı İstanbul `u da etkileyecek. Yoğun kar yağışı ne kadar sürecek ?
Terör Saldırısını Engelledi - Bisey.NET

Fethi Sekin Bir izmir Kahramanı

   Fethi Sekin bir izmir kahramanı, vücudunda taşıdığı asil kanın hakkını sonuna kadar veren bir yiğit o. Allah `tan rahmet diliyor, yakınlarına ve sevenlerine sabır, başsağlığı diliyoruz. Unutulmayacaksın koca yürekli polisim.
20cm Kar Kalınlığı Olacak - Bisey.NET

istanbul `da KAR ALARMI Dikkat

   Bulunduğumuz hafta boyunca hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmekteydi. Sıcaklıkların bugün itibari ile batı bölgelerden başlayarak 10 derece birden düşerek, fırtınanın etkisi ile de Trakya bölgesinden gelen kar yağışının etkisi altına giriyor. Kar kalınlığı 20 CM geçeceği düşünülüyor.
Istanbul `da da Tatil - Bisey.NET

Okullar Yarında Tatil Edildi

   Okullar yarında tatil edildi, istanbul `da da tatil edilen okullar öğrenci arkadaşlarımızı çok mutlu etti. Pazartesi günü yani bugün tatil olan okulların yanı sıra Resmi kurumlarda 15:30 `da ve bir çok banka ise 14:00 itibari ile mesaisini bitirdi.
Abdulgadir Masharipov - Bisey.NET

Reina Katili Yakalandı

   istanbul `un yeni yıla kanla girmesini sağlayan Reina katili Abdulgadir Masharipov yakalandı. Yıkbaşı gecesi tam 39 kişinin yaşamını yitirmesine sebep olan saldırgan, Esenyurt `ta saklandığı hücre evi olarak belirlenen evde ele geçirildi.
Şehitlerimizi Anıyoruz - Bisey.NET

18 Mart Çanakkale Zaferi

   102 yıl geçmiş olmasına rağmen başta Gazi Musfata Kemal Atatürk önderliğinde ve Silah arkadaşları ile girilen bu çetin savaş sonrasında, geri dönemeyeceklerini bilerek savaşmaya giden Şehitlerimizi rahmet ve saygı ile anıyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferi unutulmayacaktır.
Marmaray Boşaltılıyor - Bisey.NET

Marmaray `da Acil Kodu Anonsu

   Son dakika haber ile Marmaray Metro durağı yapılan anons ile güvenlik görevlileri tarafından boşaltılıyor. Acil kodu ile boşaltılmaya başlanan Marmaray metro durağı ne zaman açılacak henüz belli değil. Detayı haberde.
Kuvvetli Yağış Bekleniyor - Bisey.NET

Meteoroloji 2 il için Uyardı

   Son Dakika Haber Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile 2 il için acil uyarı yapıldı. Kuvvetli beklenen sağanak yağış bu iki ili olumsuz şekilde etkileyecek. Vatandaşların dikkatli olmasında fayda var. Bunlar hangi iller ?
Benzin ve Mazot indirim - Bisey.NET

Benzin ve Motorin indirim

   Benzin ve Motorin indirim bu gece itibari ile geçerli olmak üzere çok büyük indirim geliyor. Benzin ve Mazot indirim yarın sabah itibari ile Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası ( PÜİS ) Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile 3 büyük şehrimizde fiyatlar nasıl olacak haber detayında yazıyor.
13 Kahramanımız Şehit - Bisey.NET

Şırnak Şenoba Helikopter Düştü

   Şırnak Şenoba Helikopter Düştü dün akşam saatlerinde ve Türkiye yine 13 kahramanını toprağa verdi. Şehitlerimize Allah `tan rahmet ve geride kalanlara şifa ve sabır diliyoruz.
Kaç Şiddetinde Oldu - Bisey.NET

istanbul `da Deprem Paniği

   istanbul `da Deprem Paniği yaşandı, sarsıntı Çanakkale, Tekirdağ, İzmir ve Edirne bölgesinde de yoğun bir şekilde hissedildi ve istanbul depremi 6.3 şiddeti ile atlatıldı. Ege ve Marmara bölgesinde deprem kaç şiddetinde oldu ?
Ekrem IMAMOGLU Kazandı - Bisey.NET

23 Haziran Seçim Sonuçları

   23 Haziran Seçim Sonuçları 19:15 `de gerçekleştiren YSK yasağı kalkmasıyla `` acaba seçimi kim kazandı `` sorusu yanıtını buldu ve Istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem IMAMOĞLU oldu. Istanbul seçim sonuçları.
Youtube & BiseyNET Devam - Bisey.NET

Merhaba Youtube ve BiseyNET

   Merhaba Youtube ve BiseyNET Ailesi sizleri çok özledim ve bu özlem sonrasında tekrar sizlerle buluşma kararı aldım. Ilk video ise Soru&Cevap videosu olsun istedim.
Şans Kimden Yana Sence ? - Bisey.NET

PUBGLite Bilgisayar Oyunu

   PUBG Lite serimize devam ediyoruz ve PUBG Lite `da sizlere harika bir çatışma videosu bilgisayar oyunu çektiğimi düşünüyorum.
Coronavirus Sor Sorduk - Bisey.NET

Korona Virüs KAÇAMADI YAKALANDI

   Korona Virüs kaçamadı yakalandı, sorular sorduk ! Sorularımızı yanıtladı ve duyduklarımıza inanamadık. Koronavirüs hakkında bilinmesi gerekenler sizlerle.
1S Güldüren Kareler - Bisey.NET

1S Kamera Arkası Görüntü

   1S Ofisinden Güldüren karelere şahit olacaksınız, çekimler yapılırken neler yaşıyoruz. İzleyelim ve görelim...
Okul Mu :( - Bisey.NET

Okullar 28 Eylül 'de Başlıyor

   28 Eylül 2015 'de yani Kurban Bayramı sonrasında uzun bir tatil dönemini geri de bırakan öğrencilerin komik ve bir o kadar da akılda kalıcı hüzünlerini yansıtan CAPS 'lerden bir kaçını sizler için derleyip topladık.
Şiir ve Şiirleri - Bisey.NET

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

   28 Ekim 2015 Çarşamba günü yarım gün ile başlayan, 29 Ekim 2015 Perşembe günü tam gün olan tatille, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün bizlere kazandırdığı Türk Topraklarımızı ilan ettiği 29 Ekim 1923 tarihini anmak için kutlamalara ayırıyoruz.
Sözleşme İmzalandı - Bisey.NET

Beşiktaş, Denizbank ile Anlaştı

   Beşiktaş Spor Kulübü, Denizbank ile yaptığı 5 yıllık sözleşme anlaşmasını ve imzalandığını borsaya bildirdi. Anlaşma çerçevesinde Beşiktaş 4.5 Milyon Dolar kazandı.
Maç 4 - 0 Bitti - Bisey.NET

Galatasaray Eskişehirspor

   Spor Toto Süper Lig 'de sezonunun 7 'nci maçını da kaybetmeden Eskişehirspor 'a karşı tamamladı. Bir önce ki maçı olan Gençlerbirliği maçını da iyi bir galibiyetle tamamlayan Galatasaray geçtiğimiz sezonun bu dönemine göre çok iyi gidiyor.
FK Lokomotiv Moskva - Bisey.NET

Beşiktaş Taraftarları Uyarıldı

   Beşiktaş Yönetimi tarafından, taraflarından bir ricası oldu. Kulübün ceza sınırında olduğunu ve taraftarların bu konuda biraz daha titiz olup Merdiven Boşluklarında Oturmayın ve Meşale Yakmayın şeklinde uyarıda bulundu.
Show TV 'de İzleyin - Bisey.NET

Türkiye - Katar Maçı 19:30 'da

   2016 Avrupa Şampiyonası maçlarına katılmak için son takımlar mücadelelerini play-off karşılaşmalarında gösteriyor. Bugün Milli Takımımız Katar 'a karşı gerçekleştireceği mücadelede, seyircileri ile Show TV 'de saat 19:30 'da heyecanını paylaşacak.
TFF Karar Verdi 13 Nisan - Bisey.NET

Galatasaray Fenerbahçe Derbisi

   Son zamanlarda gerçekleşen terör saldırıları nedeni ile olumsuz haberler almaya başlamıştık ki bu durum derbi maçıda etkilemişti ve Galatasaray Fenerbahçe Derbi maçı ertelenmişti. Türkiye Futbol Federasyonu derbi maçının yeni tarihini sonunda kararlaştırdı.
Saatler İleri Alındı Ya - Bisey.NET

Ünlü Düşünür Soruyor; Kaç Saat

   26 Mart 2016 tarihinin gecesini, 27 Mart 2016 tarihine bağlayan saatlerin ileri alınması ile kafası karışan ünlü düşünürümüz öyle bir soru sordu ki, biz bile çözemedik. Bakalım siz çözebilecekmisiniz ?
23 Nisan Kutlu Olsun - Bisey.NET

Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı

   Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk `ün siz değerli dünya çocuklarına armağan ettiği en değerli hediyedir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı günü olan bugünü sizlerle kutluyor ve sizlerle mutlu oluyoruz.
Gafil Avladılar Korkaklar - Bisey.NET

PUBG Lite Oynuyoruz !

   BiseyNET artık bilgisayar oyunları alanında PUBG Lite oynamaya başlıyor. PUBGLite ile bilgisayar oyunları nın keyfini çıkartıyoruz.
Mekanın Sahibi Geri Döndü - Bisey.NET

PUBG Mobile PC Oyunu

   Mekanın sahibi geri döndü ve PUBG Mobile ile karşınıza çıkıyoruz. Uzun bir aradan sonra PUBG Mobile oynadık ve #1/100 ile sonuca bağladık.
Twitch TV Canlı Yayında - Bisey.NET

İyi Ki Doğdun Bob Ross

   Bob Ross bugün yaşasaydı 73 'üncü yaşını kutluyor olacaktı. Çocukluğumuzun TRT2 ekranlarında ki unutulmaz sevimli ressam kıvırcık saçlı Ross 73. doğum gününü kutluyor olacaktı.
Nintendo Wii Converter - Bisey.NET

Nintendo Wii HDMI Dönüştürücü

   Nintendo Wii HDMI Dönüştürücüyü inceledik ve bize mantıklı gelmedi, en mantıklı ve yine daha ucuz olan altın uçlu Component Kablo olduğuna karar verdik.
iWown i5 Plus Bant - Bisey.NET

iWown i5 Plus Bileklik Spor Bantı

   Şuana kadar tahmin edebileceğimizin en iyisini sunabilen bu bilekliğin en büyük özelliği IP67 Su Geçirmez özelliği taşıması oldu. Yüzerken de kullanabileceğiniz bu bileklik, Pedometre olarak da en sağlıklı sonucu veriyor.
Harika Bir Su Altı ve Aksiyon Kamerası - Bisey.NET

SJ5000 Wifi Modeli İncelemede

   SJ5000 Aksiyon Kamerası gerçekten düşündüğümüzden daha kaliteli ve net bir görüntü sunuyor. Test ve denemelerimizden sonra gerçekten yüksek paralar harcayıp ihtiyaç duyabileceğinizin en iyisi olduğunu göreceksiniz.
Motosiklet Intercom - Bisey.NET

BT 1200 v6 Interphone

   Motosiklet, Bisiklet yada Toplu bir dağ tırmanışı esnasında kullanılabilecek gerçekten kaliteli bir intercom sistemi modelidir. Bluetooth aracılığı ile telefonunuza bağlayabileceğiniz yada diğer grup arkadaşlarınızın intercom sistemlerine bağlanabileceğiniz, kolay kurulumlu bir sistemdir.
Her Detay Anlatıldı - Bisey.NET

iWown i5 Plus incelemesi

   iWown i5 Plus ürünümüzü inceledik, spor severler için özel olarak üretilmiş olan bu saat hakkında ki tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Uygulamasını da ekstra sizler ini inceledik. İşte karşınızda Plus ve Classic model.
Virtual Reality Glasses - Bisey.NET

Sanal Gerçeklik Gözlüğü VR

   Sanal Gerçeklik Gözlüğü yani VR ( Virtual Reality Glasses ) sanal bir görüntüyü, gözlük sayesinde gerçekmiş gibi size yansıtıyor. Virtual Reality yani Sanal Gerçeklik ile 360 derece sanal tur yapma keyfini çıkarabilirsiniz.
Ordro SW25 - Bisey.NET

iWatch Replika Saat incelemesi

   iWatch Replika Saat incelemesi olan Ordro SW25 gerçekleştirildi, telefon incelemesi uygulama için gerçekleştiremedik bu seferlik. iWatch Saat `in benzetmesi yani imitasyon saat incelemesi karşınızda.
Güneş Enerji Paneli - Bisey.NET

Powerbank inceleme 30000mAh

   Bugün Biinceleme köşemiz için seçtiğimiz ve incelediğimiz ürünümüz, Powerbank Güneş Enerji Panelli bir ürün 30000mAh olan bu ürün yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanıyor.
Kalp Ritmi Ölçme - Bisey.NET

HPlus Sporcu Akıllı Saati F68

   Kalp ritim ölçme özelliği bulunan bu akıllı saat, sporcu için özel üretilmiş uygun fiyatlı saatler kategorisinde yerini alıyor. Sporcu Akıllı Saati incelemesi Kalpte ritim bozukluğu olup olmadığını ölçme olasılığı sunuyor.
WiFi Dongle incelemesi - Bisey.NET

TP-Link TL-WN722N WiFi Adaptör

   TP-Link TL-WN722N incelemesi - Kablosuz Adaptör ürününü inceledik, bilgisayarınız kablosuz olarak internete bağlanmasını sağlıyor. Bilgisayar ve diğer çevrebirimlerin kablosuz olarak internete çıkış yapmasını sağlar.
incelemesi Sizlerle - Bisey.NET

iPazzPort Mini Klavye & Mouse

   iPazzPort Küçük Hızlı Klavye ve Mouse incelemesi bir by-art olan q klavye dizilimi ne sahip, klavye tuşları kullanımı çok rahat. Sadece iki adet kumanda pil ile çalışan bu ürün çok rahat.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü - Bisey.NET

Samsung Gear VR inceleme

   Samsung Gear VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü deneyimlerimizi paylaştığımız video yayına girdi. Yüzü kavraması ile ışık süzmesini en aza indirgeyen bu sanal gerçeklik gözlük, size harika bir sanal tur deneyimi sunabilmekte. Virtual Reality gözlüğü olarak kendi klasmanında gerçekten başarılı.
Cruzer Edge 16GB Hafıza - Bisey.NET

Sandisk Flash Bellek inceleme

   Sandisk Flash Bellek Cruzer Edge 16GB inceleme ile sizlere 16 gb usb fiyatları hakkında da bilgi verdik. Sandisk bellek çeşitleri cruzer edge modeli olan USB Bellek 16GB hafızaya sahip.
Çinden Alışveriş - Bisey.NET

PayPal Kart İncelemesi

   PayPal Kart hakkında bilinmeyenleri ve bu kart ile neler yapabileceğinizi sizlere anlatıyoruz, Çinden alışveriş yapmanın en kolay yolu bu kart Paypal Nakit Kart ile güvenli alışveriş in keyfini çıkartın.
PayPal Card Onaylama - Bisey.NET

PayPal Kart Aktifleştirme

   PayPal Nakit Kart inceleme sonrası birde PayPal Card nasıl aktif edilip onaylanır o konuya değinelim. Sıkı bir şekilde önerdiğimiz bu nakit kart dışında, kredi kartlarınıza bağlı olan sanal kart `ları da kullanabilirsiniz.
TEB Bankamatik & VLOG - Bisey.NET

PayPal Kart Para Yükleme

   PayPal Kart Para Yükleme TEB Bankamatik & VLOG ile alışveriş kartına nasıl para yükleyebileceğimizi anlattık ve birazda kendimizden bahsettik. PayPal Card kullanımı basit olduğu kadarda, işlevi bir o kadar fazla.
BT 1200 interphone - Bisey.NET

LS2 FF351 Full Face Kask

   LS2 FF351 Full Face Kask ve BT 1200 interphone hakkında detayları sizlere aktarıyor ve incelemesini yapıyoruz. Kapalı kask üzerinde bulunan intercom bluetooth ile bağlanıyor.
HD Sinema Keyfi - Bisey.NET

Guleek i8 Mini Bilgisayar PC

   Guleek marka i8 model mini pc yani mini bilgisayar incelememizi tamamladık, sunduğu performans ile şaşkınlık yaratan bu avuç içi bilgisayar HD Sinema keyfini yaşayabileceğiniz çözümlerden birisi olacaktır.
SJ5000+ / SJ5000X Detay - Bisey.NET

SJ5000 Wifi Aksiyon Kamerası

   SJ5000 Wifi Aksiyon Kamerası inceledik ve SJ 4000 `den de biraz bahsettik, diğer modeller olan SJ5000+ ile SJ5000X hakkında da bir kaç bilgi sizlerle paylaştık.
Akıllı Led Ampul incelemesi - Bisey.NET

Magic Blue UU E27 Akıllı Ampul

   Çinden alışveriş akilli yapmanın yani yurtdışı ndan alışveriş in avantajları ucuz fiyat ların olması ve böyle bir E27 led ampul sağlam gelmiş olması bizleri şaşırttı. Magic Blue UU E27 Akıllı Led Ampul ve Çelik Bıçak çinden alışveriş yaptık ve geldi,inceledik.
SJCAM incelemesi - Bisey.NET

SJ5000x Elite Aksiyon Kamerası

   SJCAM incelemesi SJ5000x Elite Aksiyon Kamerası Detayları ve hakkında bazı ufak ayrıntıları aktardık. Teknik açıdan hazırlayacağımız tüm içerik ve incelemeleri bir sonra ki aşamada gelecek, hem video çekim kalitesi hemde kameranın inceliklerine değineceğiz.
inceleme Karşınızda - Bisey.NET

iWown i5 Plus Yeni Güncelleme

   BiseyNET internet sitesinin ilk inceleme girişimini gerçekleştirdiği ürün olmuştu iwown marka i5 plus modeli akıllı bileklik, bu akıllı saat incelemesini yeniden yaptık. Sebebi ise yeni çıkan yazılımından kaynaklanıyor. İşte inceleme karşınızda.
Akıllı Dijital Baskül - Bisey.NET

Yunmai Akıllı Tartı inceleme

   Yunmai marka dijital baskül inceleme gerçekleşti, android ve ios uygulama ile harika bir deneyime sahip olabiliyorsunuz. Dijital tartı ile tüm vücut değerlerinizi inceleyebiliyor ve ölçebiliyorsunuz.
Wireless Charger - Bisey.NET

Kablosuz Şarj Cihazı inceleme

   Kablosuz Şarj cihazı inceleme için seçtiğimiz ürün markası bugün OEM oldu. Kablosuz şarj ( wireless charger ) için ihtiyaç duyabileceğiniz harika bir ürün. Kablosuz şarj cihazı için merak ettiğiniz soruları bize iletebilirsiniz.
iWown i6 Pro Akıllı Saat - Bisey.NET

iWown Fit i6 HR Akıllı Bileklik

   Son zamanların en merak edilen akıllı bileklik iWown ailesinin iWown i6 HR modeli inceleme videosunu tamamlandı. iWownFit bu akıllı saat detaylı unboxing video konu karşınızda. Bir yurtdışı alışveriş sitesi aliexpress klasiği daha sonuçlandı.
Oyuncu Kulaklığı Ucuz - Bisey.NET

Oyuncu Kulaklığı Önerisi

   Oyuncu kulaklığı önerisi ve ucuz olan Rampage Agita oyuncu kulaklığı karşınızda. Oyuncu kulaklığı testi ve incelemesi Youtube Kanalı ziyaret edebilirsiniz.
iPhone Mikrofon Bağlama - Bisey.NET

Cep Telefonuna Mikrofon Bağla

   Cep telefonuna mikrofon bağlamak çok kolay bir yöntem olmak ile birlikte sadece akıllı telefona mikrofon bağlamak istiyorsanız hangi tip mikrofon seçmek gerekiyor ona dikkat edin.
iPhone Hafıza Yükseltme - Bisey.NET

iPhone Hafıza Arttırma

   iPhone hafıza arttırma yani iphone hafıza yükseltme nasıl yapılır size, bazı yöntemleri olmak ile birlikte iphone hafıza yükseltme nasıl yapılır gelin anlatalım.
8 Mart Unutulmaz - Bisey.NET

Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

   Dünya Kadınlar Günü diğer bir değişle Dünya Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart günü kutlanıyor. 8 Mart, Birleşmiş Milletler ( BM ) tarafından kabul edilmiş uluslararası bir gün. Türkiye `de bugün ilk 1921 yılında ``Emekçi Kadınlar Günü`` olarak kutlandı.
Kedicik Beyza Bayraktar - Bisey.NET

Kedicik Beyza Bayraktar ve Ailesi

   Annesi ve Babasının birlikte olan fotoğrafını Kedicik Beyza Bayraktar İnstagram hesabından yayınladı...
Kurtlar Vadisi Pusu - Bisey.NET

17 Eylül Perşembe Günü Yayında

   Kurtlar Vadisi Pusu, kendi gününde ve kendi saatinde yeni sezonu ile yayın hayatına Kanal D kanalında izleyicilerine merhaba demeye hazırlanıyor.
Survivor 2016 Kadrosu - Bisey.NET

Survivor 2016 Kadrosu Belli

   Kadroda çok ilginç isimlerin yer alması beklenirken, bizleri belki bir sürpriz ile " Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza " bizleri yarışmada karşılayabilir. Gerçekten çok çekişmeli ve ünlü isimlerin katılacağı tahmin ediliyor.
İvana Sert 'in Kazancı - Bisey.NET

İvana Sert Ne Kadar Kazanıyor

   Reklam filmleri ve TV8 'de ki programda aldığı roller ile kazancına kazanç katan Bayan İvana Sert 'e güzel bir jest geldi ve Yapımcısı tarafından kendisine Zam yapıldığı öğrenildi. Bizden duyduğunuzu söylemeyin ama aylık kazancının " 140 Bin TL " olduğu söyleniyor.
Çifte Kurumlar Yakalandı - Bisey.NET

Kerem & Serenay Çifti El Ele

   Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya çifti el ele Bebek 'te objektiflere takıldılar. Uzun zamandır kameralardan kaçan bu çiftin, eğer yanlış duymadıysak sırf kameralara bu pozla yakalanmış gibi olsun diye " 200 Bin TL " istedikleri öğrenildi.
Son Hali Şaşırttı - Bisey.NET

Rüzgar ERKOÇLAR İmaj Değişti

   Ülkemiz de cinsiyet değiştiren ünlü isimlerden birisi olan Rüzgar ERKOÇLAR imaj değişikliğine gitti. Son zamanlarda zor bir süreçten geçen Rüzgar, sanırım imajı ile kendisini yenilemenin yanında üstünden kötü ruh halini de atmayı hedefliyor.
Ahu YAĞTU İçin Bonkör - Bisey.NET

Cem YILMAZ 'dan Büyük Jest

   Cem YILMAZ, Ahu YAĞTU 'nun alacağı dair nin yarı fiyatını ödedi.
Sokakta Tacize Uğradı - Bisey.NET

Serenay SARIKAYA 'ya Taciz

   Geçenlerde sevgilisi Kerem BURSİN ile Bebek 'te el ele yakalanmışlardı, hatta haberlerimize konu bile olmuşlardı. " Yakışıklı bir sevgiliye sahip olmak zordur " diye boşuna dememişler.
Hadise Moda Sektöründe - Bisey.NET

Hadise 2,5 Mily. TL 'e Anlaştı

   Ünlülüğünü Sahne ile yakalana Hadise, buradan da TV 'ye geçiş yaptı ve ününe ün katan Hadise sıranın Moda Sektörüne geldiğini söyledi. Twist Markası ile El Sıkıştı.
Ankara Mesajı Verdi - Bisey.NET

Tarkan 'Acımı Dindiremiyorum'

   Dünyaca ünlü sanatçımız Tarkan, konserlerini iptal ederek sosyal medya ağı üzerinden açıklama yaptı ; '' Büyük üzüntü içindeyim. Kendime gelemiyorum. İçimin yangınını söndüremiyorum, acımı dindiremiyorum. Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. ''
Sözcü Gazetesi 1 TL - Bisey.NET

Gırgır Dergisi Bedava

   17 Ekim sayısı ile karşımıza çıkan Gırgır Dergisi efsane mizah konuları ile gündeme damga gibi otururken, sözcü gazetesi ile bedava dağıtılmaya başlandı. Siyaseti mizahi bir dille eleştiren bu dergi, diğer komedi köşeleri ile gülmekten kırıp geçiriyor.
Maç 4 - 1 Bitti - Bisey.NET

Galatasaray Gençlerbirliği Maç

   Spor Toto Süper Lig 'e durgun başlayan Galatasaray 8. haftasında ilk yarıda 1-0 geride kapattığı maçın rövanşını 4-1 kazanarak kutladı. Galatasaray 'ın gollerini Bilal, Chedjou, Yasin ve Burak atarken, TT Arena 'ya konuk olan Gençlerbirliği takımın golünü ise El Kabir attı.
Ferit Şahenk CNBC-E - Bisey.NET

TV8 Acun ILICALI 'ya Ortak Oldu

   Türkiye Finans ve Ekonomi kanalı olan CNBC-E kanalını Discovery Communications a sattıktan sonra Ferit Şahenk, TV8 Kanalına ortak olma kararı alarak Acun Ilıcalı ile anlaşma sağladı.
Acun ILICALI Tepki Verdi - Bisey.NET

TV8 Survivor Zafer Abarttı

   Son yılların trend yarışma programı olan Survivor 2016 yılı için seçtiği yarışmacıları ile rekabet dolu devam ediyor. Dokunulmazlık oyununda ise Yattara `yı yenen Zafer ise haliyle sevindi ve bu sevinci biraz abartınca Acun ILICALI tepki gösterdi.
Semih Nagihan Yattara ? - Bisey.NET

Survivor 2016 Kim Elendi

   TV8 Kanalının ve Türkiye `nin en beğenilen yarışma programı Survivor 2016 dün akşam eleme gecesi `ni tamamladı. Dokunulmazlığı ünlüler kaybetti ve Nagihan, Yattara ile Semih oylamaya kaldı. Bakalım kim elendi ?
Survivor Damla - Bisey.NET

Survivor 2016 ilk Finalist Kim

   Survivor 2016 ilk Finalist Kim tabii ki Survivor Damla oldu, dün gerçekleşen yarışma esnasında KKTC yolunu kesinleştiren yarışmacı Damla olurken Nagihan ile kapışmaları gerçekten nefes kesti.
Kim Elendi Efecan Serkay - Bisey.NET

Survivor 2016 Kimler Finalist

   TV8 kanalınında yayınlanan yarışma programı olan Survivor 2016 bu yılda isminden çokça bahsettirdi. Dün gerçekleşen konseyde Efecan ve Serkay elenen isim iki isimden birisi oldu ve kim elendi ?
Çağatay Akman Youtube - Bisey.NET

Çağatay Akman Telif Yedi

   Çağatay Akman telif yedi ve video yayından kaldırıldı. Youtube üzerinden yayınladığı klip ile 240 Milyon üzerinde izlenme ve beğenileri ile Türkiye `de telefonlarda gelen çağrı müziği bile oldu. Yalnız ANNA RF Telif hakkını korudu.
Finalist Kim Oldu - Bisey.NET

Survivor 2017 Finale Kim Kaldı

   Survivor 2017 finale kim kaldı, dün akşam TV8 kanalında canlı olarak ve Acun ILICALI sunumu ile yayınlanan Survivor 2017 sms oylaması için Ogeday, Serhat ve Adem karşı karşıya geldi.
Harika Strateji Oyunu - Bisey.NET

Clash Of Clans Oynuyoruz

   Akıllı telefon sahiplerinin telefonlarında bu oyun olmazsa olmazlar arasındadır.
Android Cihazlarda - Bisey.NET

Counter-Strike 1.6

   Bir zamanlar popüler olan Counter-Strike 1.6 oyunu artık bilgisayar ortamının yanı sıra Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda da oynanabilecek.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü - Bisey.NET

TrinusVR Kullanımı ve VR

   TrinusVR Latince olan bu kelime Gezinti Sanal Gerçeklik anlamını taşıyor, uygulamanın ise asıl amacı bilgisayar ekranınızı sanal gerçeklik görüntüsüne çevirerek cep telefonunuzun ekranına aktarması oluyor.
Virüs Testi Yapıldı ! - Bisey.NET

Pokémon GO APK indir

   Konu içerisinde sizlerle paylaşacağımız Pokemon GO oyunun android için uygun olan hali hem telefon hem tablet için sunulmuştur. Online Virüs Testi yapılmış ve temiz olduğu için sizlerle paylaşılmıştır. APK indirdikten sonra telefonunuza yükleyip kurmanız yeterli olacaktır.
Nasıl Kurulur ? - Bisey.NET

Pokemon GO APK indir

   Pokémon GO Oyunu ortalığı kasıp kavururken henüz ülkemizde yayın hayatına başlamayan bu çılgın oyunun, ülkemizde nasıl oynanabileceğini yani telefonlara nasıl kurulacağını ve yüklenebileceğini anlattık. Herkesin yapabileceği basit ve hızlı bir yöntem ile hazırladık.
Yeni Sürüm 0.31.0 - Bisey.NET

Pokemon GO Güncellemesi

   Efsane olmaya aday olan mobil oyun Pokemon GO yeni sürüm çıktı ve güncellemesi bir çok telefona henüz indirilmedi. Tertemiz virüs içermeyen bir APK dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. Pokemon GO güncellemesi ile yeni sürüm 0.31.0 olan pokemon oyununa kavuşuyorsunuz.
iPhone & iPad Photos - Bisey.NET

Google `dan Apple `a Müjde

   Google geliştirdiği uygulama sayesinde Apple iPhone ve iPad kullanıcılarının sorunu olan telefon bellek doluluğuna çare oluyor. Google Photos uygulaması android ve ios platformlarında yayınlandı.
Yeni Sürüm 0.33.0 - Bisey.NET

Pokemon GO Android Güncellemesi

   Pokemon GO yeni sürüm android güncellemesi çıktı, her çıkan yeni sürüm ile birlikte sizlere güncelleme haberlerini ulaştıracağız. Bu sürüm 0.33.0 geçtiğimiz hafta yayına girdi ve desteklenmeyen bir ülke içerisinde oynuyor iseniz bu oyunu güncellemeyi yapmak durumunda kalacaksınız.
Android Uygulaması - Bisey.NET

Pokemon GO PokeDetector

   Pokemon GO PokeDetector android işletim sistemlerine uygun uygulama ile çevrenizde bulunan pokemon karakterlerini görebilir, onları takip etmek zorunda kalmadan uygulamanın takibi ile yakalayabilirsiniz. Bu harika Android uygulaması Pokemon GO oyuncularının çok işinize yarayacak.
360 VR Player Ummy Video - Bisey.NET

360 Derece Video indir ve izle

   360 Derece Video indir ve izle, en basit yöntemi ummy video downloader adında bir program ile video indir programı. Bu indirilen video 360 derece izlemek için 360 VR uygulaması yeterli telefonda.
Sürüm 0.37.1 Güncelleme - Bisey.NET

Pokemon Android Güncellemesi

   Pokemon artık son zamanların vazgeçilmez fenomen mobil oyun haline geldi. Henüz yeniliğini koruyan pokemongo oyunu, çok sık güncelleme alması bu sebeple çok normal. Henüz daha 1 hafta önce çıkan güncellemenin ardından bir güncelleme daha çıktı.
Google Asistan Hizmeti - Bisey.NET

Google Allo WhatsApp Benzeri

   Google yaptığı yenilikler ve yatırımları ile adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. En son piyasaya sürdüğü hizmeti ise Allo anlık mesajlaşma uygulaması, ki WhatsApp `a benzer bir uygulama oldu. Gayet başarılı özelliklere sahip.
Yeni Sürüm 0.39.1 - Bisey.NET

Pokemon GO Güncelleme

   Sürekli güncellemesi gerçekleşen Pokemon GO oyunu, akıllı telefon için vazgeçilmez bir oyun haline geldi. Yeni bir mobil oyun olması nedeniyle olsa gerek ki sürekli yeni yeni güncelleme çıkıyor.
Google Maps GO - Bisey.NET

Google Haritalar Android Yenilendi

   Google Haritalar Andorid Yenilemesi geldi, daha düşük veri tüketimi ve kaynak tüketimini hedefleyen Google Inc. sade ve kolay kullanımı ile de ön plana çıkmayı hedefliyor. Google Maps Go yayınlandı.
Nasıl Yapılır ? - Bisey.NET

Ev Yapımı Tam Buğday Ekmeği

   Günümüzde sağlıklı beslenmenin uzun yaşamanın sırrı olduğu bilinir, bu sebepten dolayıda olabildiğinizce kendi ürettiğiniz yada hazırladığınız gıdaları tüketmekte fayda vardır dedik ve mutfağa girdik. Tam buğday ekmek nasıl yapılır ?
55 Yıl Dile Kolay - Bisey.NET

Zihni GÖKTAY 55. Yılı Kutluyor

   Zihni GÖKTAY Tiyatro hayatına başlayalı, bugün 55 yıl oldu. Sevilen dizi ve tiyatro oyunlarında rol alan Zihni GÖKTAY, oynadığı yeşil perde filmlerinin de gözdelerinden.
4 Eylül Sinemada - Bisey.NET

Taşıyıcı Son Hız

   Taşıyıcı Son Hız 4 Eylül 'de Sinemada İzleyicileri ile Buluşuyor.
Sevenlerini Üzdü - Bisey.NET

Münir ÖZKUL Durumu Kötü

   Yeşilçam 'ın unutulmaz ve bize sevdiren oyuncularından olan usta oyuncu, yaşama savaşını halen veriyor.
Bir Acı Haber Daha - Bisey.NET

Tomris İncer Hayatını Kaybetti

   Bu sabaha karşı Kanser 'e yenik düşen büyük usta tiyatro oyuncumuz Tomris İNCER yaşamını yitirdi. Bayan İNCER en son Racon dizisinde ekranlara merhaba demişti, 67 yaşında yaşama gözlerini kapatan Tomris İNCER 'e Allah 'tan Rahmet diliyor, yakınlarına ve sevenlerine Başsağlığı, Sabır Diliyoruz.
'' Elveda '' Huzurlu Uyu - Bisey.NET

Levent KIRCA 'yı Kaybettik

   Usta Tiyatro Sanatçımız Levent KIRCA bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü Pendik Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'nde yaşamını yitirdi. Henüz yeni '' Yaşam Boyu Onur Ödülü 'ne laik görülen usta oyuncumuz Levent KIRCA, ödül için oğlunu yönlendirmiş ve bir mektup yazmıştı '' Dik durun. Adil olun, sabırlı olun, enerjinizi sirayet etmesine müsaade edin. Daha iyi bir dünyada görüşmek ümidiyle. Atatürk 'le kalın, Cumhuriyet 'le kalın, haşça kalın !''
Komedi Sinema Filmi - Bisey.NET

Kaçma Birader Vizyonda

   Tanıdık ve komedyen simaların başrol oynadığı bu sinema filmi dün itibari ile vizyona girdi ve izlenme rekorları kırıyor. Dilden dile dolaşan Kaçma Birader`de bakalım neler oluyor ?
Kanser `e Yenik Düştü - Bisey.NET

Tarık Akan Hayatını Kaybetti

   Ünlü Yeşilçam oyuncusu Tarık AKAN tedavi gördüğü hastanede yakalandığı amansız hastalığa karşı yenik düştü. Haberi bizlerle Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı bildirdi.
Astana ile Alay Konusu - Bisey.NET

Galatasaray Sosyal Medya 'da

   Galatasaray ile Astana maçı sonrasında Sosyal Medya 'da alay konusu olan Galatasaray gerçekten yapılan Caps 'ler ile güldürdü. Şampiyonlar Ligi 'ne ilk defa katılan, 2009 yılında kurulan Astana futbol takımı Kazakistan 'ı temsilen katıldı ve 2 Golü de kendi kalesine atarak Galatasaray 'a beraberliği sağladı.
Trend Topic Oldu - Bisey.NET

#PoyrazKarayel Twitter 'da

   Poyraz Karayel dizisi Limon Film yapımı ile üst üste rekor kırmaya devam ediyor, izleyicisi tarafından büyük beğeni gören dizi, Twitter sosyal medya 'da çok konuşulan konu olmayı başardı. #BuDaGeçerMi ve #PoyrazKarayel Hashtag ile Trend Topic ( TT ) listede 1 'nci sıraya yerleşti.
Trend Micro Uyardı - Bisey.NET

Facebook Kullanıcıları Dikkat

   Antivirüs yazılım firması olan Trend Micro, Sosyal Medya ve özellikle de Facebook kullanıcılarını dolandırıcılığa karşı uyardı. Facebook hesabınızı ele geçiren Siyah Hacker, tanıdıklarınız ile iletişime geçiyor ve onlara sizmiş gibi davranıyor. Sonra olanlar oluyor.
Facebook Hesabı - Bisey.NET

Mark Zuckerberg Engellenemiyor

   Facebook Sosyal Medya Kurucusu Mark Zuckerberg hesabı engellenemeyen tek hesap olma özelliğine sahip. Facebook hesabınızı dilerseniz başkalarına karşı engelleme yada gizleme hakkına sahipsiniz sadece o hariç .
Savaş İlan Ettiler - Bisey.NET

Anonymous IŞİD 'e Karşı #OpISIS

   Dünya çapında gerçekleştirdikleri sanal eylemler ile isimlerini duyuran Anonymous ekibi, şimdi de terör örgütü IŞİD ( Irak Şam İslam Devleti ) 'ni hedef aldıklarını açıklayan bir video yayınladılar. Sosyal medya üzerinden ingilizce konuşarak bildiriyi yayınladı ve şavaşı başlattılar.
Düzeltme Gerçekleşti - Bisey.NET

Twitter 140 Karakter Sorunu Çözülüyor

   Sosyal Medya devi Twitter büyük yenilik gerçekleştirerek 140 karakter sorunu çözdü. Tweet atarken yaşadığınız bu probleme teknoloji büyüğü bakın nasıl bir çözüm üretti.
4.5 Nedir ve Teknoloji - Bisey.NET

4.5G Yeni Nesil İnternet

   Kablosuz Mobil hızınızın biraz daha artması ve Mobil hızınızı söylenilene göre 10 - 12 kat daha artacakmış, biz öyle duyduk.
iPhone 6S Karşınızda - Bisey.NET

iPhone 6S ve Apple Yeni Ürünleri

   Gül Pembesi yeni iPhone 6S modeli ile Apple piyasaya daha bir çok yeni ürün ile yeni yıla giriş yapıyor.
Google Yeni Logosu - Bisey.NET

Google Yenileniyor mu Acaba ?

   Google Yenileniyor mu Acaba diyerek merakımızı derinlere doğru ilerletiyoruz...
Google Yardım Ediyor ! - Bisey.NET

Google Göçmenler İçin Kampanya

   Google son zamanlarda yapılan Göç ve Mülteciler için yardım kampanyası başlatıyor. Bulunduğunuz yardım miktarı kadar da Google ayrıca destek ve yardım veriyor.
Asus ZenFone Tanıtıldı - Bisey.NET

Asus ZenFone Go & Selfie

   Asus yaptığı lansman da Türkiye için ZenFone Go ve ZenFone Selfie modellerinin fiyatlarını açıkladı. Bu iki model kullanıcıları ile Türkiye 'de Ekim ayı itibari ile buluşacak, fiyatları gayet özelliklerine göre makul tutulduğunun da altını çizmek isteriz.
Asus ZenFone Go 699TL
Asus ZenFone Selfie 1.299 TL
Fiyatları ile satışa sunulmuş olacak.
Android Dikkat Et - Bisey.NET

WhatsApp 'dan Tehlike Sinyali

   WhatsApp Platformanu hedef alan ransomware modeli kötü bir yazılım olan bu virüs Android cihazlarını hedef almış olmak ile birlkite, WhatsApp kullanıcılarına bilinmeyen bir numaradan Lİnk ve " Ödül Kazandınız " şeklinde mesaj gönderiyor.
Google 17 Yaşında - Bisey.NET

İyi Ki Doğdun Google

   Google bugün 17 'nci yaş gününü kutluyor. Gerçekten hayatımız da ayrı birdönüm noktası olan Google, istediğimiz bütün bilgileri en hızlı şekilde erişmemize olanak sağlarken, iş hayatımıza olan etkisi ile de gözde bir arama motoru oluyor. İyi ki doğdun Google ve İyi ki varsın.
Facebook Çöktü Mü? - Bisey.NET

Facebook Durakladı Mı

   Facebook dün gece itibari ile yaklaşık 45 dakikalık bir kesinti yaşamış olup Mark Zuckerberg ve Facebook Yönetimi tarafından konu ile alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı.
Google Self Driving Car - Bisey.NET

Google Car Lansmanı Yapıldı

   Google yaklaşık yıldır üzerinde AR-GE çalışmalarını sürdürdüğü Google Sürücüsüz Otomobili Projesini Silikon Vadisi Laboratuvarlarında davet ettiği gazetecilere tanıttı. Google yetkilileri, gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra, prototip araç ile sürüşe çıktı.
Siteye Erişim Yok - Bisey.NET

Garanti Bankası 'nın Sitesi Çöktü

   Garanti Bankası 'nın internet sitesi bugün saat 15:00 itibari ile erişime kapanırken, yetkililer tarafından henüz bir açıklama gelmedi. Tahminlerimiz web sayfanın bakım çalışmaları nedeni ile kapandığı yönünde.
Barış Çağrısı Yaptı - Bisey.NET

Adriana LİMA'dan Ankara Mesajı

   Ankara 'da gerçekleşen Canlı Bomba saldırısı sonucunda Türkiye ayağa kalkarken, dış basında buna sessiz kalmadı ve Türkiye 'de ki bir çok ünlü gibi yabancı ünlü sanatçı ve mankenler de, desteklerini gösteren açıklamalarını yaptılar.
Yoksa Kapanacak mı ? - Bisey.NET

Facebook Yavaş Açılıyor

   Türkiye tarafından yoğun bir şekilde kullanılan sosyal medya ağları, dünden bugüne hız konusunda çok fazla gerileme yaşadı. Bu da akıllara '' Facebook Kapanıyor mu ? '' sorusunu getiriyor. Dün Twitter tarafından yapılan açıklamada yavaşlamanın neye sebep olduğunu araştırdıklarına dair bir açıklama gelmişti.
Fuat Avni 'den Şok - Bisey.NET

Fuat Avni Yine Yazdı

   Twitter 'ın fenomen isim yada gruplarından olan Fuat Avni yine dün gece uzun uzun yazdı, yaptığı açıklamalar ile yine gündeme oturan Fuat Avni, ihraçların olacağını ve kaos planlarının olduğunu açıkladı.
Yas 'ımıza Ortak Oldu - Bisey.NET

Google Teröre Sessiz Kalmadı

   Dünyaca ünlü arama motoru olan Google İnc. açılış sayfasına yerleştirmiş olduğu siyah kurdele ile Türkiye 'nin yanında olduğunu ve terörü lanetlediğini gösterdi. Dünyanın sessiz kalmadığı bu duruma teknoloji devinden destek gelmesi mutluluk verici bir durum.
iOS 'da Güncellendi - Bisey.NET

WhatsApp 'a 3D Touch Desteği

   WhatsApp uygulamasını güncelledi ve iPhone 6S 'in en önemli özelliğini, uygulamasına entegre etti. Akıllı telefona sahip hemen hemen her kullanıcıda bulunan WhatsApp uygulaması dün akşam saatlerinde güncellemeyi iOS Platformlarında gerçekleştirdi.
Açığı 2 Türk GençKapattı - Bisey.NET

Twitter ve Periscope Güvenlik

   Twitter ve Periscope tarafından fark edilmeyen ve Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünde ki iki kafadar öğrenci olan Batuhan KATIRCI ve Cihan NALBANT arkadaşlarca bulunan güvenlik açığı kapatılması sağlandı.
15 Ekim Perşembe - Bisey.NET

E-Ticaret SEM Adana'da Seminer

   Türkiye 'nin en büyük markaları bir araya toplanıyor ve E-Ticaret Semineri düzenleniyor, bugün Adana 'da Sheraton Otel 'de start veriliyor. Teknoloji dünyasına bir E-Ticaret işi ile başlamayı planlayanlar için gerçekten güzel bir seminer ve ücretsiz.
Eski Laptop 200 Dolar - Bisey.NET

Microsoft 200 Dolar Veriyor

   Dünya yazılım lideri Microsoft, Windows 10 işletim sisteminin kullanılırlığını arttırmak adına yeni bir kampanya başlattı. Dünya devi bu yazılım firması eski laptop bilgisayarınızı alıyor ve size karşılıksız 200$ ( 580 YTL ) veriyor. Tabii ki bunun bazı şartları da var.
Telefonun 4.5G Uyumu - Bisey.NET

15 Milyon Sim Kart Değişecek

   Taşınabilir cihazlar ( Tablet, Telefon ) için gerçekten bir devrim niteliği taşıyan yeni veri hızı olan 4.5G hizmeti Nisan 2016 itibari ile kullanıcılarıyla buluşacak. İnternet hızınızı 9 kat daha fazla hızlandıracak olan bu alt yapı ile nelerin değişeceğine biraz göz atalım.
AKP Davayı Kazandı - Bisey.NET

Nokta Dergisi Erişime Kapatıldı

   Nokta dergisi, AKP Günlüklerini yayınlaması ile gündemi sarsmıştı. Adalet ve Kalkınma Partisi ( AKP ) Avukatları dergiye gerekli ihtarlarda bulunmuşlardı ve dergi ise bu ihtarı dikkate alarak yayınları durdurma kararı almıştı. Yalnız yayını durdurmaları, sanırız yetmedi...
Android 6.0 İle Piyasada - Bisey.NET

HTC One A9 Lansmanı

   HTC One A9 adından son zamanlarda daha çıkmadan çok fazla söz ettirdi, gerek Android 6.0 ( Marshmallow ) piyasaya çıkacak olması gerekse de iPhone 6 ile benzerliğinden kaynaklı adından çokça bahsedildi. Google Nexus 'dan sonra piyasaya ilk Android 6.0 sürümü ile çıkan telefon olma özelliğine sahip.
Dünya 25 Ekim Ama - Bisey.NET

Türkiye Kasım 'da Geri Alıyor

   Türkiye bu yıl seçimler sebebiyle saatleri 2 hafta geç geri alıyor. Seçimlerde gün ışığından daha fazla yararlanmak için gerçekleştirileceği bu uygulama ile 8 Kasım 'da saatlerini gece 04:00 'de geri alıyor.
Tüm Dünyayı Kapsıyor - Bisey.NET

İnternet Kesintisi Olabilir

   Son zamanlarda Rusya 'nın dış ülkelerle yaşadığı gerilimler her an bir savaşa girecekmiş gibi gösteriyor Rusya 'yı. Özellikle Rusya Denizaltıları ve Casus Gemilerin internetin ana hatlarında görüntülenmesi ABD 'yi tedirgin etti.
Tencent Holdings Limited - Bisey.NET

League Of Legends Riot Games

   Çin menşeli olan Tencent Holdings Limited yarı hissesine sahip olduğu Riot Games 'in, geri kalan hisselerinde tamamını satın alarak Rİot Games 'in yeni sahibi oldu. Riot Games satış işlemlerinin detaylarına kendi internet sitesinde yer verdi.
Nic.TR Çaresiz Kaldı - Bisey.NET

Anonymous Türkiye 'ye Saldırdı

   Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü başlayan siber saldırıları ünlü hacker grubu Anonymous üstlendi ve Rusya 'nın iddiaları neticesinde gerçekleştirdiğini açıkladı. 400 Bin üzerinde internet sitesi etkilendi.
Hız Sınırları Kaldırıldı - Bisey.NET

4.5G Bugün Resmen Başladı

   Beklenen gün geldi ve 4.5G internet hızı artık Türkiye ile buluştu, büyük bir lansman ile tanıtılan 4.5G hayatımızda ki hızı değiştireceği düşünülürken, birazda cebimizi üzeceğe benziyor. Dileriz ki mutlu oluruz 4.5G ile ve hızımıza hız katar.
Yayın Hayatına Başladı - Bisey.NET

YouTube SnoopaVision BETA

   Youtube desteklediği 360 Derece Video yayın sistemini, daha da yaygınlaştırmak adına ve kullanımını artırmak adına Player `da bu desteği verdiğini gösteren, Snoop Dogg ile yaptığı çalışmalara yönlendiren icon yerleştirdi. Teknoloji gelişmeye devam ediyor.
4.5G Internet Hızı  - Bisey.NET

YouTube SnoopaVision Nedir ?

   SnoopaVision Nedir ve 4.5G internet Hızı Nedir sorusunun cevabını sizlere veriyoruz. Snoop Dogg, 360 derece video çekimi yaptı Youtube ile birlikte.
Inovasyon & Girişimcilik - Bisey.NET

Kadir Has Üniversitesi iNEO

   Kadir Has Üniversitesi inovasyon ve Girişimcilik Dijital Medya Ajansı ve genç girişimciler den olan firmamızı tanıtıyoruz. Girişimci ruhu bir kaç kişi tarafından kurulan ve istanbul reklam inovasyon örnekleri arasında yerini aldı.
PayPal Neden Kapanıyor - Bisey.NET

PayPal Türkiye Kapanıyor Mu

   PayPal Türkiye Kapanıyor Mu & Neden Kapanıyor çünkü BDDK başvurusunun red edilmesi ve lisans verilmemesinden dolayı PayPal Türkiye `de ki hizmetini durduruyor.
internetten Para Kazanma - Bisey.NET

Google Para Dağıtıyor

   Google Para Dağıtıyor ve internetten Para Kazanma yolları artık çok kolaylaştı, Google chrome web tarayıcı kullanarak küçük yada büyük açık bul arak para kazanma şansı elde edebilirsiniz.
Hakkında ve Ipuçları - Bisey.NET

iPhone 7 Pro & Plus / iPhone 8

   iPhone 7 Pro ve iPhone 7 Plus ürünleri Eylül ayı içerisinde dünya genelinde Apple INC. tarafından lansmanı yapılarak tanıtılacak. Fakat henüz iPhone 7 ve serileri bile piyasaya çıkmamışken iPhone 8 hakkında ki söylentilerin dilden dile dolaşması bizleri şaşırttı.
Sosyal Medya Hesabı Hack - Bisey.NET

Facebook Mark Zuckerberg

   Facebook kurucusu olan Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde büyük bir sorunla karşı karşıya kaldı ve sosyal medya hesaplarının, hacker tarafından ele geçirildiği öğrenildi.
Trailer Nasıl Olacak ? - Bisey.NET

FiFA 17 Çıkış Tarihi & Fiyatı

   FiFA 17 Çıkış Tarihi & Fiyatı Trailer Nasıl Olacak tüm detayları ile anlattık. EA Sports bu seride harika bir gerçekçiliğe imza atmış ve muhteşem görüntüler ortaya çıkmış. Fifa 17 Trailer ile her ince ayrıntıyı anlattılar.
iPhone 7 Plus & Pro - Bisey.NET

iPhone 7 Nasıl Olacak

   iPhone 7 Nasıl Olacak iPhone 7 Plus & Pro hakkında ince detaylara değindik, hiç beğenmediğimiz bir özelliğinden bahsettik ki bu durum sizi bile rahatsız edecek cinsten. Bunu yapmayacaktı Apple .
Marshmallow Güncellemesi - Bisey.NET

Samsung J7 & Samsung A3 2016

   Marshmallow Güncellemesi Samsung J7 & Samsung A3 2016 için Rusya `da geçen hafta başladı. Bu yıl içerisinde bütün samsung galaxy j7 modellerine güncelleme gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda ise samsung galaxy a3 2016 modellerine ise gelmesi ihtimal dahilinde.
Erişim Yok VPN Aktif ! - Bisey.NET

Twitter ve Facebook Kapatıldı

   An itibari ile Sosyal Medya hizmeti sununa Facebook ve Twitter gibi alanların Atatürk Havalimanı patlaması sonrasında tamamen erişime kapatıldığı ve resmi bir açıklamada bu konuda henüz gelmediğini bildirmek isteriz. Nasıl girebilirsiniz ? En basit yolu VPN kullanın !
Rekor Fiyat ile - Bisey.NET

Apple-1 Açık Arttırma Satıldı

   Apple-1 Açık Arttırma Satıldı hemde rekor fiyat ile satıldı . Steve Jobs ve Steve Wozniak kafadarların Jobs Garaj `da ürettikleri ve Apple ismini verdikleri kişisel bilgisayar, açık arttırma ile satıldı.
Çok Uçuk Bir Rakam - Bisey.NET

Apple iPhone 7 Türkiye Fiyatı

   Apple iPhone 7 Türkiye fiyatı sonunda belli oldu, çok uçuk bir rakam ile satışa çıksa da ülkemizde muhakkak alıcısını memnun edeceğine eminiz. Bu seride ise farklı renkler ile piyasaya çıkmaya hazırlanan iPhone 7, Type-C şarj özelliği ile geliyor.
5 Gün Için Çadır Kurdular - Bisey.NET

iPhone 7 Satış Öncesi Şaşırttı

   iPhone 7 henüz satışa çıkmadan alıcısını çadırda yatırmaya başlattı. Apple yaptığı açıklamalar ile bu yılda nakit rezervini en üst seviyeye çıkartma hedeflerinin olduğunu belirtti. Profesyonel kuyrukçular da yerini aldılar.
Herşey Değişiyor - Bisey.NET

iOS 10 ile iPhone - 10 Özellik

   Apple sunduğu son sürüm işletim sistemi olan iOS 10 ile çok fazla yenilik ve değişiklik getirdi. Size kısaca o 10 özellik nedir anlatalım, şaşıracaksınız. Yalnız özellik ile Siri ve Emoji sizi mutlu edecek.
Ön Sipariş 3 Milyon Üstü - Bisey.NET

Xiaomi 5S ve 5S Plus Rekor Kırdı

   Xiaomi yeni çıkarttığı ve amiral telefon diye hitap ettiği 5S ve 5S Plus modellerini henüz yeni tanıttı, buna rağmen ön sipariş rekoru kırıyor. Çin markası olmasına rağmen gayet kaliteli olan bu son amiral gemisi akıllı telefon Xiaomi 5S ve Xiaomi 5S Plus modelleri harika bir hız canavarı.
HTC VivePort Beta - Bisey.NET

Sanal Gerçeklik Yayılıyor

   Sanal gerçeklik dünyası gün geçtikçe ilerliyor ve hayatımızın içine biraz daha girmeye başlıyor. Gelecekte sanal gerçeklik gözlüğü takıp çok farklı ortamlarda bulunabileceksiniz. VR dünyasına HTC kapılarını açtı, viveport beta yayında.
Doğukan Özkan - Bisey.NET

Google Açığını Adanalı Buldu

   Adanalı olan Doğukan Özkan isimli Türk vatandaş, Google `ın bir site açığı olduğunu tespit etmiş ve bunu gerekli mercilere bildirdiğini dile getirdi. Daha önce sosyal medya platformu olan Facebook `da da arkadaş ekleme sisteminde açık olduğunu tespit etmiş ve bunu CEO Mark Zuckerberg `e mesaj atmıştı.
Ne Zaman Geliyor ? - Bisey.NET

İşte iPhone 7 ve Plus Türkiye Fiyatı !

   Ülkemizde gerçekten çok merak edilen bir konu olmayı başaran iPhone 7 ve iPhone 7 Plus `ın fiyatı ve Türkiye `ye geliş tarihi belli oldu. Bununla birlikte dünya genelinde satışları çoktan başlamış olsa da ülkemize gelmesi ve satışa çıkması dünya ile arasında 1 aylık fark getiriyor.
Çıkış Tarihi Belli Oldu - Bisey.NET

GoPro Hero 5 Türkiye Satış Tarihi

   19 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşen GoPro lansman sonrasında bazı ülkelerde GoPro Hero 5 2 Ekim 2016 tarihi itibariyle satışa çıktı. Sonunda Türkiye içinde çıkış tarihi ve satış tarihi belli oldu.
VPN yada DNS çözümü - Bisey.NET

Girilmeyen Sitelere Girmek için

   23 Aralık 2016 itibari ile bir çok sosyal medya sayfaları erişim engeli aldı yada yavaşlatıldı. Bunun üzerine erişim engeli getirilen sitelere nasıl girilir soruları da gündeme gelmiş oldu. Basit bir yöntem girilmeyen sitelere girmek için dns yada vpn kullanabilirsiniz.
Yeni Bir Özellik Geliyor - Bisey.NET

WhatsApp Hikaye Özelliği

   WhatsApp getireceği yeni özellik ile hayatımıza yeni bir renk katacak. instagram gibi WhatsApp `da Snapchat `den edindiği deneyimler ile Hikaye özelliği ile güncellemesini kullanıcılarına sunacak.
Hizmetini Durdurdu - Bisey.NET

Booking Online Rezervasyon

   Booking Online Rezervasyon hizmetini Türkiye için tamamen durdurdu. Booking Türkiye otelleri sisteminden kaldırdı ve online rezervasyon almıyor ve hizmetini durdurdu.
10 Bin Youtube Kanalı - Bisey.NET

Youtube Para Kazanma Kapandı Mı

   Youtube Para Kazanma Kapandı Mı ve neden reklam özelliği kapandığı konusunda detaylar yorumlarımızda mevcut. Youtuberlar bu duruma biraz üzülebilir. Youtubeden para kazanma nasıl oluyor ?
AKK Kalktı Mı ? - Bisey.NET

AKK Kalkınca Ne Olacak ?

   AKK Kalkınca Ne Olacak ? Adil Kullanım Kotası 1 Mayıs 2017 tarihi itibari ile gece 02:00 ile 08:00 arasında kalkacak ve sınırsız internet kullanımı yaygınlaşacak diye beklerken, bakın bizi neler karşıladı ?
Büyük Zararlar Yarattı - Bisey.NET

Wanna Cry Virüsü Türkiye `de !

   Wanna Cry Virüsü Türkiye `de ! Bir çok dev firmayı zarara uğratan bu Virüs geçtiğimiz yıllarda ki Encryption ( Şifreleme ) virüsü ile çok farklı olur yayılma hızı göz ardı edilemeyecek derecede tehlikeli. Oyak Renault grubunu da esir alan bu WannaCry virüs bu dün gece başlaması planlanan üretimin, bu sabahta ertelemesine ve firmaya büyük bir zarar vermesine sebep oldu. Bursa Reanult fabrikası üretimi durdu !
Dev E-Ticaret Sitesi - Bisey.NET

Markafoni Sitesi Kapanıyor

   Markafoni sitesi kapanıyor ve resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklama ile 30 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleşen sipariş ve geri iade, değişim işlemlerinin mevzuata uygun şekilde gerçekleşeceği ve sonrasında ise hizmetin durdurulacağı bilgisi aktarıldı.
Gearbest Neden Kapandı - Bisey.NET

Gearbest Türkiye `de Kapandı !

   Gearbest Türkiye `de Kapandı ve erişim engeli geldi. Ülkemizde ekonomi şartları ve vergilerden kaynaklanan durumlardan dolayı satılan ürünlerin pahalı olması nedeniyle yurdışından alışveriş çok sık yapılır. Gearbest sitesi de bu alışveriş yapılan noktalardan birisiydi ve erişime engellendi.
Girişimler Kapanıyor - Bisey.NET

BuKoli Kapatma Kararı Aldı

   BuKoli kapatma kararı aldı ve teknoloji dünyası bir darbe daha almış oldu. Daha yeni Markafoni kapanma haberi ile ortalık çalkalanırken, ardı ardına gelen kapanma haberlerine BuKoli `de dahil oldu.
Alan Adı Yenileme Süresi - Bisey.NET

Yemeksepeti Kapandı Mı ?

   Online yemek siparişi alanında dev bir firma olan Yemeksepeti `ni bugün ziyaret ederek yemek siparişi vermek isteyen kullanıcılar, karşılaştıkları ekran ile büyük bir şok yaşadı. Bu durum neden kaynaklanıyor ?
Shazam Satıldı  - Bisey.NET

Shazam Apple `a Satıldı !

   Gündeme bomba gibi düşen teknoloji haberleri köşemizde bu sefer yerini Shazam ve Apple aldı. Android ve iOS telefonlarda olmazsa olmazlardan olan müzik uygulaması Shazam satıldı.
Kripto Para Nedir - Bisey.NET

BitCoin Nedir

   Son zamanlarda dilden dile dolaşan BitCoin yada Kripto Para kelimelerini duymuşsunuzdur muhakkak. Bu kadar çok adından bahseden BitCoin nedir yada Kripto Para nedir biraz bahsedelim. Veri Madenciliği nasıl yapılır ?
Kablosuz Şarj Cihazı Aleti - Bisey.NETKayaşehir 5. Bölge
Başakşehir - İSTANBUL
0538 254 84 87

1S@Bisey.NET
MOBİL WEB
1S BiAile
SİTEMAP

ALINTI ŞARTLARI
İLETİŞİM
Facebook - Bisey.NET Twitter - Bisey.NET Youtube - Bisey.NET
Google Plus - Bisey.NET İnstagram - Bisey.NET
creamedia CREAMEDIA